Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek csináltak szövettant...

Akinek csináltak szövettant vetélés után:kimutatott valakinél valamit?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasom , hogy a szövettan nem mutat ki semmit, nálam is igy volt , kiváncs vagyok , hogy van-e olyan ahol találtak valamit.
2013. szept. 5. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta mikor ragaszkodtam ahhoz hogy latni akarom a szovettant, hogy az annyibol fontos, hogy vannak-e benne magzatireszek a "mehkaparekban" ez onigazolasvnekik, hogy mehen belul volt stb... de mivel en 14 hetes voltam igy latvanyos volt hogy mehen beluli terhesseg volt. Mivel ok nem egy olyan korhaz ahol kutato munkat vegeznek es nem irattak velem ala kutatasi engedelyt igy sajnos nem kapjuk meg az okot... Mig ha a semmelweis klinikajan van a mutet (vagy mas ilyen intezmenyben) akkor van ra esely...
2013. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem második vetélésemnél kétszer kellet megkaparni,mert az első műtétemet elrntották egy kicsit,szövettant várom,de majd megírom,hogy mi az eredmény,mert a második műtétnél egy zölddió nagyságú valami volt még bennem,amit az első mütétnél ott felejtettek,és Én is kivéncsi vagyok,hogy az még egy embrió darab vagy mi lehet?
2013. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A SOTE-n se mutatnak ki semmit, ami magyarázatot adhatna. Én megkérdeztem. Egymástól függetlenül 3 doki mondta (elsőre nem hittem el), hogy nem is keresnek okot, hanem kizárólag rosszindulatú (gondolom rákos) sejteket. Tehát addig jó, míg nem mutat semmit...
2013. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!