Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan, hogy egyszerűen...

Van olyan, hogy egyszerűen nem tudok feldolgozni vetéléseket?

Figyelt kérdés
3 volt egymás után...
2013. szept. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Van, egyetlen megoldás az idő. Csak az idő múlása fogja enyhíteni a bánatodat!

Én 2007-ben veszítettem el 21hetesen a kisfiam. Utánna volt három vetélésem (8-7-6 hét), az ötödik az egészséges kisfiam, aki most 4 éves. Szerettünk volna kistesót, de ismét két missed ab lett a vége :(:(

Úgyhogy nem feladni!!!!!!!!

Szorítok neked!!!

2013. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnàlom ami veletek történt :( én nemrég veszitettem el az első kisbabàmat, de ez az érzés borzalmas. Soha többé nem szeretném újból àtélni ezt... nagyon erősek lehettek hogy ennyi szörnyűség utàn még képesek vagytok pozitívan hozzààllni a dolgokhoz ! Nekem spontàn ment el a 8. héten :( ti kitisztultatok vagy műtétileg fejezték be?

Sok erőt , kitartàst és mihamarabbi babàsodàst kívànok!

2013. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 8 héten ment el, és nem tudom, merek-e még valaha próbálkozni.
2013. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

1.vagyok


Lányok nem feladni!!! SOHA!!!

Én is feladtam volna, most nem lenne velem a kisfiam. Tudom elég szörnyen hangzik, de valahol úgy "dolgoztam" fel, hogy nem vettem tudomást a terhességekről, vagyis tudtam, de a végén már nem is éltem bele maga, sőt a családom se. Volt egy pozi teszt, aztán telt az idő, és vártok mikor lesz megint valami baj. Legbelül szenvedtem, de bele is törődtem valahol. Az első babám aki a 21-ik héten hagyott itt minket akkora lelki traumát és depressziót okozott, hogy úgy éreztem akkor, hogy ennél nagyobb fájdalom nincs az egész világon, utánna a vetélések ehhez képest piskóták voltak. Igaz fájt, szomorú voltam, de inkább így, mint később legyen baj....:((

Férjem szerint nem vagyok normális, hogy még mindig szeretnék babát, pedig nagy az esély arra, hogy megint baj lesz. :( 25%esélyünk van minden egyes terhességnél arra, hogy beteg lesz, ezért lett ennyire sok bánatom, mert a 25% a 7-ből 6-szor bejött .:(:(


Tudjátok, lehet hogy most nem normálisnak fogtok tartani, de az akit elveszítünk, vissza fog hozzánk jönni. Én a kisfiamba az első picikémet "kerestem", de érzem hogy nem Ő, és még küzdenem kell hogy újra születhessen :)


Gondoljatok arra, hogy a kis angyalkáink fennt az égben a felhők között a mennyei játszótéren együtt játszanak, fogják egymás kezét, és vigyáznak ránk, mert mostmár van őrangyalotok, őrangyalaitok!!!!

2013. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a 2. és a 7. terhességemet tudtam csak kihordani, a többi missed ab. volt, mindegyiknél műteni kellett. Úgy gondolom, hogy nem lehet feldolgozni, ha nem születik gyereked. Az idő segít, tompítja a fájdalmat, de igazi gyógyulás nem lehetséges. Kicsit ahhoz hasonlítanám, hogy ha egy szeretett személy meghal, az ő hiánya örökre bennünk marad.


Nem szabad feladni, menj orvostól orvosig, próbáljátok megtalálni az okot. ( Bár nálam nem találtak semmi gondot, mégis 5x elvetéltem, kétszer pedig teljesen problémamentes terhességem volt)

2013. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!