Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8. hét körül mitől állhat le...

8. hét körül mitől állhat le a magzat szive?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Természetes szelekció", ahogy egy szülésznő mondta, mikor elvetéltem.
2013. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy nem eletkepes. Kar itt a reszleteket firtatni. Olyan rendellenessege lehetett, amellyel nem lett volna neki jo megszuletni, ilyenkor ez tortenik. Hidd el, jobb ez igy mindkettotoknek, mint kihordani, vilagra hozni egy eletkeptelen gyermeket, amikor lehet, h mar a kovetkezo honapban megfogan az egeszseges gyermeked! Tehat probald meg ezt szem elott tartani, tekints elore!
2013. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lilla73 ***** válasza:

Szia, nagyon sajnállak. Én kétszer vetéltem el.

Meggyászoltam őket és soha nem fogom elfelejteni a két meg nem született gyermekemet. Harmadjára, hála istennek nem voltak komplikációim, 36. hétre született a fiam.

Kívánom, hogy átéld az anyaság örömét.

Jó egészséget kívánok!

Üdv.: Lilla

2013. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hallgasd végig, erről is van benne szó.

http://www.youtube.com/watch?v=IcHitCsHIfA

2013. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szidy23 válasza:
en mikor elveszitettem a magzat 11 hetes volt es azt mondta az orvosom hogy ha valami rendellenesseg indul a magzat fejlodeseben azt a szervezet automatikusan kiloki.en nem konnyen de tultettem magam mert az orvosom mondta hogy gondolkodjak el rajta nem igazan lenne konnyu egy beteg gyereket nevelni es ez tenyleg igy van most van egy szep csaladom,van egy2 eves 7 honapos fiam meg egy 4 honapos kislanyom,a veszitesem a ketto kozott volt.
2013. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!