Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet hogy terhes voltam, de...

Lehet hogy terhes voltam, de elvetélek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnapelött megjött, de nem erősen. Még mindig alig van meg, és olyan érzésem van, hogy végig a köldököm alatt nyomást érzek. Lehet hogy terhes voltam vagyok, de most elmegy? Milyen érzés egy 2-3 hetes magzatot elvesziteni? Most volt egy vetélésem fél éve, de az 8 hetes volt!

Most csináltam múlthéten tesztet az negativ volt, igaz hogy délután csináltam és xepiles mártogatós teszt volt.



2013. okt. 17. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, ha terhes voltál/vagy, akkor még kimutatja.
2013. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 baba ment el ebből 1 úgy hogy semmit nem vettem észre belőle semmi görcs fájdalom vérzés... hanemuh-nközölték hogy elhalt! at öbbinél erőr vérzés és mintha menstroásiós görcs elég erősen!De van aki vérzik terhesség alatt és semi baja!csinálj még egy tesztet! sok sikert!!
2013. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemhiszem,hogy kimutatná már a teszt,nekem se mutatta ki,pedig már a 7ik hétben volta. Szerintem a vetélés minimum erős vérzéssel járna,nem gynegével.
2013. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2-3 hetes magzat elvesztése általában normális menstruációnak tűnik. Ha 1 hetet késett, nem hiztos, hogy terhesség miatt volt, és valószínűleg nem is lesz semmi baj. Ha meg negatív a teszt, vsz. tényleg nem vetélés.
2013. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!