Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valakinek hasonló missed ab....

Valakinek hasonló missed ab. után?

Figyelt kérdés
Missed ab. után 4 hétre, megjött az első menzim. 6-dik napon elmult. Voltam dokinál másnap, más okokból. (még nem kontrollon) Megvizsgált hüvelyi uton is és másnap reggel megint megjött. Ez mitől lehet? Valakinek volt már ilyen?
2013. nov. 26. 04:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnálom! nekem csüt reggel lesz meg.h érzed magad?nagyon félek, rosszakat álmodok
2013. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint mi lesz meg? Kicsit érthetőbben ha lehetne...!!!
2013. nov. 26. 11:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyilván a műtét.

--

Ilyenkor megjöhet összevissza, ha a doki mindent rendben talált, nem kell aggódnod.

2013. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát köszi. Éppen ezért, mert megint csak megjött még nem tudtam elmenni a dokimhoz. De ahogy elmullik megyek, remélem rendben lesz minden.

Első, hát nagyon sajnálom. Én már azóta kicsit jobban vagyok lelkileg, köszi. Csakhát nehéz, de koncentrálok a következő babámra aki majd egészséges lesz. Nekemis első lett volna, de nem szabad feladni. Idővel jobb lesz, hidd el :)

2013. nov. 27. 09:20
 5/12 anonim ***** válasza:
kérdező: köszönöm, az idő biztos mindent megold.de én most úgy érzem nem tudok még egy babát.nem tudok még egyszer egy ilyenen átesni ez szörnyű érzés.
2013. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

útolso. tudom, mit érzel hidd el. nekem 1 honapja volt de néha még mindig sirva fekszem le éjjelente. énis ezt éreztem mikor kiderült, hogy missed ab. lesz. hogy miért pont velem? annyian mennek abortuszra akiknek nemis kell a baba. én ugy szerettem volna, és miért pont velem történt ez? meg magamat hibáztattam és ugy voltam nekem már lehet nemis lesz majd babám mert ezen nagyon nehéz tul lenni, ha esetleg lesz még egy ilyen, de ne adja az isten.

de sajnos tul kell rajta lépni, egy idő múlva. mert valószinű, hogy azért tőrtént ez mert beteg lett volna. hidd el a természet tudja a dolgát. tudom ez most nem vigasztal és nagyon sajnálom hogy veled is meg történt. de sajnos túl kell lépni rajta egy idő után. és hidd el majd a következő babád boldogitani fog mindenben :)

megkérdezhetem hány hetes voltál? és mi volt a baj?

2013. nov. 27. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
7 hetesen halt meg, bár nem is tudom h elindult-e a szív.szombaton vették észre.hétfőn ketten is megnézték, nincs pulzálás.kb egy hete hordom magammal a halott magzatot.nem tudjuk mi a baj.talán tényleg beteg lett volna.de egyikőnk családjában sem volt ilyen soha.most már szeretnék túl lenni rajta és a párom mellett pihenni.
2013. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

sajnálom :( elhiszem, ez nem könnyű sajnos. gondolom első babátok lett volna nektek is :( ez a legszörnyübb, mikor első, és ez történik:( tényleg sajnálom,átérzem. nekemis 7 hetes lehett kb mikor elment:( és nekem sem tudták pontosan mi a baj, csak az hogy nincs pulzus. énis 2 dokinál voltam, mert nem akartam elhinni, hogy ez velemis megtörténhetett :( de sajnos mégis. ezen már nem tudunk változtatni:( majd az idő tesz rolla.

nagyon sajnálom.majd azért ird meg mi volt veled mütét után:( szoritok holnapra.

énis majd most megyek vissza a kontrollra a héten ahogy elmult végre a menzim. és hát remélhetőleg már minden rendben van oda bent. de én roszabbul jártam, mert nekem ciszta is kijött műtét után 2 héttel a petefészkemben. szóval így minden egyszerre jött. de már kicsit jobb igy lelkileg. bár nem tudom, hogy később milyen lesz majd. de ha végre itt lesz majd velem az egészséges kisbabám, akkor biztos, hogy majd mindenért kárpotolni fog.

kitartás neked holnapra és a továbbiakban:) gyors lelki felépülést:)

2013. nov. 27. 13:08
 9/12 anonim ***** válasza:
köszönöm! és remélem nálad minden rendben lesz és nemsokára ott lesz az egészséges babád:) erre gondolj! írni fogok mindenképp
2013. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

énis köszönöm :) hát igen már csak erre tudok gondolni, mert ami megtörtént már nem tudok változtatni sajnos. (bárcsak lehetne)

de hidd el hamarosan neked is és nekemis hamarosan egészséges babánk fog születni, igy kell felfogni! és boldog anyukánk leszünk:) most nehéz lesz de sok kitartást neked lehet még egy kis tucatnyi gyereked :)

sok sok lelkierőt, holnapra és irj azért majd hogy viseled, meg minden rendben-e veled. de kitartás, hidd el jobb lesz majd.

2013. nov. 27. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!