Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valakinek hasonló missed ab....

Valakinek hasonló missed ab. után?

Figyelt kérdés
Missed ab. után 4 hétre, megjött az első menzim. 6-dik napon elmult. Voltam dokinál másnap, más okokból. (még nem kontrollon) Megvizsgált hüvelyi uton is és másnap reggel megint megjött. Ez mitől lehet? Valakinek volt már ilyen?
2013. nov. 26. 04:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia.túl vagyok rajta, reménykedem benne h szövődmény sem lesz.lelkileg és testileg is jól vagyok! picit fáj de vettem be gyógyszert , vérzés minimális.de az tuti h jó pár évig nem "csinálunk" gyereket, még egy ilyet nem tudok átélni!
2013. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

szia. jo hogy irtál...:)

sajnálom, de fel a fejjel. mindenki igy érzi a legelején... de aztán mindenki rá jön, hogy sajnos ettől független az élet megy tovább :( nehéz elfogadni, az biztos. de kitartás neked, és mihamarabbi gyogyulást és lelki felépülést kívánok !!!

2013. nov. 28. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!