Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Valakinek...

Mi lehet velem? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nov. 4.én megjött,8.áig tartott(de minimális mennyiség). Egy hétig minden rendben volt,majd 16.án volt egy kevés barnás folyásom 1napig. Utána kettő napig semmi nem jelentkezett ,ezután ismét 2naponta van alkalmanként egyre több csepp vérzésem,ma estére láthatóan piros vér. A menstruációmat 4.e-5.ére várom . Sosem volt velem ilyen ,mi lehet az oka? Ha esetleg teherbe estem akkor ez normális? Mert nem védekezünk a párommal. Kérlek segítsetek..
2013. nov. 24. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen. menj dokihoz
2013. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem 80% h terhes vagy.
2013. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem szoloknak babás vagy:)
2013. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaj de jó lenne, :)

köszönöm a válaszokat :)

szerintetek mikor teszteljek?

2013. nov. 24. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van is baba akkor elég nagy baj, hogy vérzel..menj dokihoz!!
2013. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nov. 4-én megjött, nincs még olyan baba, aminek "nagy baja" lenne. Magyarul az első 4 hétben nem beszélhetünk vetélésről. Nem is értem, komolyan mondom.

Még be se ágyazódott, vagy pont most ágyazódik, ami ritkán okozhat enyhe vérzést. De szerintem nem tart ennyi ideig. Ráadásul nyilvánvalóan a beágyazódás előtt kezdődött.

Az én tippem az (és le lehet pontozni, hogy ünneprontó vagyok), hogy ez nem terhesség, csak valamiért felborult a ciklusod. Ha közben éltek neki életet, az aktus is okozhatja a vérzést, ami szintén nem normális dolog.

Ha nem múlik el, fordulj orvoshoz.

Tudom, hogy a remény hal meg utoljára, de bármit mondanak, ne éld bele magad nagyon, mert annál nagyobb lesz a csalódás.

2013. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyetértek az utolsóval. Felesleges hitegetni a kedves kérdezőt mikor még csak 18-a körül maximum az ovuláció lehetett. 16-án elég elképzelhetetlen, hogy beágyazódási vérzés lehetett volna, hacsak nem, a menzesz alatt spontán peteérése volt a kérdezőnek és együtt voltak a párjával. Utána kétnaponta a barnázás meg most az élénk piros vérzés valami másra utal, mint a baba szerintem. A válaszom amúgy az, hogy nem. Ha valami oknál fogva mégis teherbe estél volna, akkorvsem.normális a vérzés. Én is hormonális problémára tippelek, de ne legyen igazam. Szerintem keress fel egy orvost és beszélj vele erről.
2013. nov. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minél előbb elfogok menni az orvoshoz mert nagyon aggódom!
2013. nov. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!