Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet baj van, vagy csak...

Lehet baj van, vagy csak hozzászoktam az állapotomhoz?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes terhes lehetek. Idáig sokat görcsölt a hasam, nagyon fel volt puffadva, sokszor volt hányingerem stb. Szóval minden tünetem meg volt ami csak lehet. De pár napja ezek elmúltak. Dolgozom is, és hajolgatás, vagy gugolás közben sem érzem, hogy útban lenne a hasam, pedig idáig nagyon is útban volt, és nem vagyok annyira aluszékony sem.
2014. márc. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Komolyan írod, hogy útban volt a hasad 5 hetesen? Ugye ez nem komoly?


Mikor volt az utolsó menstruációd?

2014. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyira puffadt, hogy igen. Ülésnél, hajolásnál stb. Tudom, hogy még nem a babától volt, az az érzés még messze van.

Február 7.

2014. márc. 22. 20:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Az aggodalomhoz hozzá tartozik, hogy második terhesség, és az elsőnél is egyből puffadtam, de ez nem is múlt el addig amíg el nem kezdődött nőni a pocakom. Az émelygés, és túlzott fáradékonyság, aluszékonyság kb 3 hónapig tartott. Most meg se puffadás, se fáradékonyság, se semmi 3 napja, pedig dolgoztam is, ráadásul ma 12 órát
2014. márc. 22. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Nem egyforma mindegyik terhesség. Ha aggódsz, menj le orvoshoz, elvileg már 6 hetes vagy.

2014. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dátum szerint igen, de az orvos azt mondta, hogy kevesebb.

Azért köszönöm

2014. márc. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!