Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon hozzászoktam a magányho...

Nagyon hozzászoktam a magányhoz, így hogy éljem az életem?

Figyelt kérdés

Sohasem voltak barátaim,mindig is egyedül voltam.Ebben az elszigeteltségben nőttem fel,és egyszerűen nem tudom elhagyni.

Valami csoda folytán lettek barátaim,és jól érzem velük magam,de egy idő után hiányzik a csend.Hiányolom az egyedüllétet,akkor vagyok igazán nyugodt és önmagam mikor egyedül vagyok.

Hiába van néhány barátom,belül még mindig üres vagyok.

És ez bánt,mert úgy érzem hogy ideje elszakadnom a régitől,és belépni egy új,szép világba,de nem tudok,mert a magány mindig haza hív.


2014. márc. 9. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak fokozatosan szoktasd magad vissza az életbe. Vagy ne te menj az életbe hanem jöjjön az hozzád. Meghívod a haverokat szórakozni stb. A magány nem embernek való és mindig meg is törik. Most is meg fog.
2014. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!