Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szövettani eredményben ez mit...

Szövettani eredményben ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szövetileg:Residuum post abortum..semmit nem mondtak nekem!
2014. ápr. 4. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elvileg azt jelenti, hogy elhalt terhesség.
2014. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vetélés utáni szövetmaradék
2014. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!de más nincs írva a papíromra azt hittem,hogy a szövettani eredmény kicsit részletesebb lesz,hogy miért halt el a terhességem stb..akkor ezek szerint sose fogom megtudni mi történhetett?
2014. ápr. 4. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és nekem nem indult be a vetélés!csak uh látták hogy baj van pontosan az volt írva,hogy 13mm es életjelenséget nem mutató embryó
2014. ápr. 4. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A Szövettani eredménnyel nekem kellett mennem dokihoz és ott ha teszel fel kérdéseket és tudnak rá válaszolni akkor meg teszik (jobb esetben) Nekem sem tudták meg mondani hogy miért halt el a magzat, sajnos ezt már nem fogom megtudni.De ha nagyon kíváncsi vagy mert miért is ne lennél az akkor menj el egy nőgyógyászhoz és kérdezd meg hogy mit lát!Kitartást neked!
2014. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!