Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt akinek 3 vagy annál...

Van itt akinek 3 vagy annál több vetélése volt és utána sikerült egészséges babát szülnie?

Figyelt kérdés

olyan elérthetetlennek tünik most az hogy én valaha is anyuka leszek.... :S

De nem adom fel!!!

Érdekelne h esetleg volt e vki hasonló helyzetben..és hogy sikerült leküzdeni a mindennapos lelki fájdalamt??


2014. febr. 18. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ne add fel ,igaz nekem 2 vetelesem volt es engem is nagyon megviselt.azt mondtak hogy nem is lehet gyerekem tobbet.utana par honapon belul megis terhes lettem.most 5 honapos a picim.hidd el sikerulni fog!
2014. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz feldolgozni, és túlélni a mindennapokat...

Hivatalosan 4 vetélésem volt, papírom ennyiről van, de érzésem szerint több volt. 2,5 alatt...

Ne add fel!

Én már azt mondtam a férjemnek, hogy váljunk el, mert én nem tudok neki gyereket szülni.

Aztán megfogant a lányom, és egészségesen meg is született!

A kistesó már nem is tervezett baba volt, pedig védekeztünk, nem mensiztem, és szoptattam, mégis "becsúszott".

Ha gondolod, írj nyugodtan privátban, ha beszélgetni szeretnél!

2014. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el sikerülni fog!! 6 év alatt 2 vetelesem volt nem 3 vagy annal több de szerintem tudod ez is mennyire borzaszto! Első terhessegem sikerült par hónap alatt 2008 julisában 7 hetesen elvetéltem probalkoztunk tovabb aztán 2012 január vegre újra teherbe estem sajnos rosszul alakult elvetéltem 8 hetesen aztán probalkoztunk tovább 2013 október majd két év és sikerült addigra annyi csalodason és leirhatatlan szomorusagon mentem keresztül hogy 7 darab tesztet csinaltam mire fel fogtam aztan jött a nagy kétségbe esés hogy most mi lesz megint elvetelek,meg orvoshoz sem mertem menni nehogy valami történjen a vizsgálatok miatt, most 18 hetes kismama vagyok eddig minden a legnagyobb rendben de rettegés minden napom! Kívánom sikerüljön neked is és ne ad fel! (Bocsi a helyesírásert szar a telom)
2014. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elöször is gratulálok Nektek a babákhoz! :) Jó volt olvasni a siker sztorikat és jó tudni hogy igen is sikerülhet még ha az orvos is azt mondja már h nem lehet...

Szerintem egy nönek hatalmas csapás ha elvetél,föleg ha egymás után kétszer...majd háromszor...úgy h még nincs gyermeke.

Gondolom voltatok kivizsgáláson,esetleg ott jutottatok elörébb???Találtak vmi problémát??

Tulajdonképpen papíron nekem is kettö volt(8-9 hetesen) most a 3. pedig éppen 4 hetes volt. 1 nap késéssel jött meg,de már ott volt a pozi teszt a kezemben.

Voltam orvosnál,elkezdik a nagy kivizsgálásokat.

Soha nem gondoltam volna h majd ennyire meg kell küzdenem egy kisbabáért... 10 hónap alatt 3 vetélés :( A teherbeeséssel nincs gondunk,mindig utána történik vmi.

Feladni SOHA nem fogom!

2014. febr. 18. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok igazából mindig megkaptam a választ hogy valószínű kromoszóma rendellenesség miatt volt a vetélés és hogy a szervezet szelektál!:O Persze ezt nem támasztotta semmi alá, féltem borzasztoan elmenni kivizsgálásra nem akartam volna szembesülni a valósággal ha lett volna valami,ráadásul sok helyről kaptam hogy jaj mit vagy oda már voltál terhes biztosan leszel stb.... orvosoktól is kaptam hideget meleget! Szóval inkább a kezembe vettem az ügyet oly modon hogy már "hipnotizaltam" magam pl.:vonzás törvénye,meg néztem számtalanszor a titok című filmet, képzeletbe már furdettem a babamat, jatszottam vele, simogattam a hasam és beszéltem hozzá pedig még nem voltam terhes,szedtem a terhes vitamint,több zöldséget ettem és csak vizet ittam! Párom azt hitte bediliztem ö már ott tartott hogy jó akkor menjünk a kivizsgálásra bármi lesz megbirkozunk vele, szerencsére nem volt rá szükség mert meg történt a csoda!:-) lehet hogy nevetséges amit le írtam de én hittem benne és vagy ez miatt vagy nem tudom mi miatt de sikerült és csak ez a fontos! Probalkozz bármivel amiben csak hiszel ami csak egy pici reményt ad! Szerintem kezdj el szedni terhes vitamint már most vagy folsavat! :-)
2014. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem hogy ezt mai napig folytatom mivel számomra sem az volt a fő probléma hogy teherbe essek hanem hogy meg is maradjon a baba! Remélem minden rendben lesz veled és csak valami erősitésre lesz szükséged!:-)
2014. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3as! Aranyos a történeted ;) a lényeg h te hittel benne és ez segített àtvészelni azt az időszakot :)

Én nem is tudom mihez is kezdjek...

Most elkezdtem tornàzni; futni....kicsit elterelni a figyelmem. Csak nehéz...az első babàm a napokban születne. Tudom nem szabad a múltba élni, mindig előre kell nézni.

Egyik bnőm most 29hetes kismami...vele is ha talàlkozk mindig előjönnek az emlékek. De azt szoktam mondani h addig amig nekünk nem lesz babànk , addig jàrok majd hozzà babàzni :)

Amugy szedek elevitet és folsavat is...màr több mint egy éve.

2014. febr. 21. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!