Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért kell azonnal bemenni a...

Miért kell azonnal bemenni a kórházba, ha megindul a vetélés? (félreértések elkerülése végett lent részletezem)

Figyelt kérdés
Elment a babám a 9. héten. Jelenleg arra kell várni, hogy meginduljon a vetélés. Ha nem indul meg a héten, akkor missed ab. A doki azt mondta, hogy ha megindul a vetélés, rögtön menjek be a kórházba. De miért? Nem értelemszerűbb akkor bemenni, amikor a javán túl vagyok, és megnézik, hogy rendesen kiürült-e? Mit tudnak nézegetni, amikor dől belőlem a vér?

2014. máj. 5. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy lássák, hogy kijön minden. Ez nagyon fontos, hogy tudják, mennyi jön ki, mert ha nem jön ki minden, akkor kaparás szükséges.
2014. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt nem látják uh-n, hogy rendesen kiürült-e? hogy kell ezt elképzelni? befektetnek és számolgatják az elhasznált betéteket? vagy az állagát nézik?
2014. máj. 5. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges, engem magához hívott vissza a doki uh kontrollra egy héttel később és telefonos, e-mailes kapcsolatban voltunk. Akkor kell menni, ha komplikáció van, pl nem áll el a nagyon erős vérzés, láz, rosszullét. A kiürülés sem azonnal van, eltart egy-két hétig, addig meg nem várnak a kórházban.

Nekem egy éjszaka volt brutálisan sok vérzés, nem hittem a szememnek, hogy ilyen van, szülés után kevesebb volt, pedig simán szültem. Reggelre csökkent a mennyiség, másnaptól már csak erős menstruáció jellegű volt.

2014. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg kell mutatni a betétet meg a vizeletet, ők ebből látják.

Igaz, engem nem behívtak, hanem bembentem, mert éreztem, hogy gond van, elvetéltem a korházban és éjjelre benn is tartottak.

2014. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 12. hét elején vetéltem, váratlanul indult. Annyi vért életemben nem láttam, azért vitt el a férjem a kórházba. 2 napig bent kellett maradnom, infúziót is kaptam a nagy vérveszteség miatt. 3. nap csinálták (volna) a befejező műtétet, ahol már semmi nem maradt bennem.
2014. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom lányok!

Köszönöm a válaszokat. Berohanni biztos nem fogok, ha este vagy éjjel tör rám, de másnap bemegyek.

2014. máj. 5. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
3 napja verzem kicsot,ma egy kicsit darabosabb,pentekre kaptam idopontot,ha addig nem urulok ki teljesen akkor kitisztitanak. Nekem nem kell berohannom csak ha nagyon vereznek. De aki mar vetelt el es otthon,szeretnem kerdezni itt ha szabad hogy lattatok is valami kis embriot,magzatot vagy valamit,mert ha wc-ben latnam azt hiszem kiborulnek,ettol felek. 10-12 hetes vetelesekre lennek kvancsi. Bocsi hogy itt kerdeztem es koszonom.
2014. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett bemennem, azt mondta az orvos ha egy hét múlva még mindig vérzek vagy elönt a vér akkor menjek vissza, amúgy nem kell.
2014. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as voltam, én otthon nem láttam mikor ment el az embrió, annyi nyálkahártya és darabka volt, hogy nem lehetett látni melyik volt. Amúgy szerintem mindegy, hogy wc vagy kórházi veszélyes hulladék...bármennyire is szörnyű.
2014. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam a 9. hetes vetélésnél annyi vér jött hogy elájultam, szerencsére a kórházba voltam, mert haza se engedtek, még éjjel rögtön meg is csinálták a műtétet. Ha ez otthon jön rám...bele se gondolok, nem sima menstruáció lesz az biztos
2014. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!