Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen 15 hetesen elvetélni?

Zsuzsi94 kérdése:

Milyen 15 hetesen elvetélni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem ,hogy ilyenkor hogyan zajlik le mert már sokszor utána olvastam ,hogy a 12. Hét után már késõi vetélés meg koraszülés van ,de nem találtam olyan weboldalt ,ahol kifejezetten a 15. Hétröl írtak volna.A válaszokat elõre is köszönöm és elnézést a kínos téma miatt...

2014. máj. 8. 04:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne is agyalj ilyeneken. Egyébként van ahol megszülni kell, van ahol elveszik.
2014. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg kellett szülni ,16.hét körül állt le a baba szive.

Koraszülésről a 24.héten után beszélnek , addig vetélésnek számit.

2014. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Utolsó résztvétem a baba miatt.
2014. máj. 8. 14:28
 4/16 anonim válasza:
Részvétem nekem is a baba miatt és kérlek ne haragudj, de had kérdezzelek én is. Milyen jelei voltak nálad annak hogy gond van a picivel? Én most még csak 13 hetes vagyok, de nagyon aggódom.. Szombat reggel kell mennem a védőnőhöz szívhangot hallgatni, hogy van -e a kicsinek....
2014. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 20. héten kellett megszülnöm a Babánkat, a múlt hónapban... sajnos esélyünk sem volt élni... :( Egyébként ilyenkor még vetélésről beszélnek, az én zárójelentésemen is az szerepel, hogy "Vetélés indukció". Én vajúdással mentem reggel a kórházba, és nekem akkor rögtön meg is repesztették a burkot, aztán kb. 1 óra hossz alatt le is zajlott a szülés. Mire beértem a kórházba már egyébként is 2 ujjnyira voltam nyitva... De engem ezek után még műtétileg ki is tisztítottak, aztán 4. napon jöhettem haza a kórházból! Ez is olyan, mint a rendes szülés, csak itt tragikus a végkifejlet... Remélem tényleg csak kíváncsiság van benned, ilyet ne kelljen átélnie senkinek, mert borzalmas! Lelkileg legalábbis...

2014. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

2 hete veszítettem el a 24 hetes magzatomat. Hétfőn még rúgott, pénteken már halott volt.

2 napig vajúdtam vele, kaptam lamináriát, 4 zacskó tágító infúziót, kézzel tágították a méhszájamat (!!!!!), ami kibírhatatlan fájdalom. Mindezek után 1 ujjnyira nyitva, császármetszéssel vették ki nagy nehezen.

A "milyen 15 hetesen vetélni" kérdésre szerintem ez megfelelő válasz. . .

2014. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nagyon sajnálom , hogy veled is megtörtént.Mi volt az ok, tudtak mondani valamit , hogy miért történt?

Második válaszoló vagyok.

2014. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves 2. és 7. válaszadó! Még 1 hét van a szövettanig, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Boncolják, de ki tudja, milyen munkát végeznek, mennyire alaposak, stb. ... :(
2014. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Sziasztok. Részvétem mindenkinek a babája miatt. Én kérdeztem, hogy milyen jelei vannak a 15 hetes magzat elvesztésének. Ennek oka, hogy én most a 14. hétben járok és elég sok probléma volt eddig a terhességemmel és most az orvosom azt mondta csak május végén menjek hozzá legközelebb, addig nyugi és pihenés. Viszont ez nem nagyon megy. Folyamatosan a testem jelzéseit figyelem és aggódom, hogy vajon mi történik a méhemben... Időnként erős görcsök jönnek rám, meg van, hogy van barnás folyásom is, de ezek lehet "csak" azért vannak, mert a baba mellett van egy polipom és miómám is. Tizenéve volt már egy terhességem, őt 11 hetesen vesztettem el és semmi jel nem volt. Nagyon félek és nem tapintatlan akartam lenni, csak egyszerűen tanácsot kérni, hogy milyen jelzés az a baj, és mi az, ami "normális" velejárója a pici fejlődésének.
2014. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nekem ment el a 24 hetes kislány...

Szóval: nekem semmi jele nem volt, "csak" annyi, hogy nem rúgott 4 napja. Doki és védőnő válasza az volt, hogy pihen a baba vagy frontérzékeny. Most jó sokáig pihen... :(

Ami görcsöl, vérzik, egyik sem normális!!! Azonnal UH, kórház, orvos. Legközelebb én sem engedem magam olyan könnyen lerázni, és az orvost is úgy választom, hogy inkább legen aggódós, ne lazázza el a dolgokat.

2014. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!