Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet elvetélni 16-17...

Mitől lehet elvetélni 16-17 hetesen? Emelés, idegeskedés? Mik a leggyakoribb okok hogy ha vkinek elmegy a babája ennyi hetesen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
elvetéltél, vagy csak tájékozódsz?
2009. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
érdeklődök...
2009. aug. 22. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ritkán vetélhet el valaki ennyi idősen. Ha nagy a baba baja akkor a szervezet előbb kilöki magából. Idegeskedés miatt nem a 17. héten megy el egy baba. Valószínűleg annak más oka lehet.
2009. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs recept. Ne akarj elvetélni, higgyj a babában és abban hogy maradni akar. A rémhíreket meg se halld, mert akkor végigparázod az egész csodás 9 hónapot. Idegeskedéstől nekem pl. nem ment el a babó, pedig volt stressz sajna a mhelyen elég.
2009. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritka eset egyike vagyok.Terhességem 16. hetén hetén elvetéltem.Nem voltak görcseim és nem véreztem.Egyszerűen éjszaka vécézés közben kilökődött a magzat.Bementünk a kórházba és megműtöttek.A magzatot elküldték szövettanra.Nem találtak semmi olyat ami miatt történt.
2012. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!