Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek van okom megijedni...

Szerintetek van okom megijedni? Vagy normális, hogy ennyire kiszámíthatatlan a ciklusom?

Figyelt kérdés

Február 21-én volt missed ab-om. 3 héttel a műtét után voltam kontrollon, a dokim szerint minden rendben volt, a méhem szépen helyreállt, engedélyezte a szexet, és azt mondta, az első menzesz után próbálkozhatunk.

A műtét után pontosan 7 héttel jött meg, ugyanolyan volt, mint bármelyik másik, talán első nap egy kicsit jobban fájt a derekam. Mikor elmúlt, elkezdtünk próbálkozni. Kivételesen használtam ovuteszteket a 15. naptól, mert ugye így elég bizonytalan, hogy mikor van peteérés. Mind a 4-en teszten elég erős volt a 2. csík, az első kettőn erősebb a kontrollnál, a másik kettőn nagyjából ugyanolyan (kép linkelve). Szerintem a 2. volt pozitív, tehát a következő napon volt ovu, ami április 28-án volt. Eszerint ugye május 12-én (nem) kellett volna megjönnie. Nem jött meg, de negatív a terhességi tesztem még ma reggel is. Az lehet, hogy rosszat mutatott az ovuteszt? Vagy én értelmeztem rosszul és később volt ovu, és még hiába várom a menzeszt? A terhesség előtt előfordult 35 napos ciklus is nálam, ez talán fontos lehet.

Egy hete a melleim kifejezetten elviselhetetlenek, hason fekve nagyon rossz, a bimbóim duplájukra nőttek, viszketnek, szúrnak, fájnak. Premens tünetek azelőtt nem voltak rám jellemzőek, de nem nagyon merek hinni abban, hogy terhes vagyok, mert hát még ma is negatív a tesztem :/

Kicsit félek, hogy valami baj van. 34. ciklusnapomon vagyok.

Köszönöm annak, aki segít ezt értelmezni.


Képek az ovutesztekről (a legfölső az első, az alsó pedig az utolsó):


[link]

[link]


2014. máj. 15. 16:07
 1/2 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen keress fel szakembert.


Ha magadon "elviselhetetlen" jelek vannak az sosem jelentenek jót.

2014. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mégis premens lesz szerintem, mert alacsony a hőm. úgy tűnik, mostantól ilyenek is lesznek az életemben. nincs bajom amúgy, nagyon alaposan megnézett a doki a vetélés után, minden rendben van velem.
2014. máj. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!