Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hüvely ultrahang nem biztos?

Hüvely ultrahang nem biztos?

Figyelt kérdés

Ma voltam magán dokinál megvizsgált de nem látott se hasin se hüvelyin semmit. Múlthét szombat óta véreztem de semmi görcs nem volt. Holnap megyek vérvételre megnézik emelkedett e a hcg szint. De félek, mennyire biztos a hüvely uhá?

Ma végre nem fájt annyira a derekam megvizsgált az orvos azóta nagyon jelent vamit?



2014. máj. 22. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora a terhesség?
2014. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok, április 9 én volt meg utoljára most május 9 re vártam de nem jött. 5 hét körül. De annyira félek csak rosszat halottam erről, félek nagyon.
2014. máj. 22. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesztet csinaltál már? Ha terhes lennél, mar latnia kellett volna a dokinak vmit. Ráadasul fájt a derekad, véreztél is. Nem mondta, hogy esetleg lehet méhen kívüli is?
2014. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!