Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elveteltem vagy csak egyszerue...

Elveteltem vagy csak egyszeruen ennyit kesett?

Figyelt kérdés
Kilenc napig nem jött meg a menst. csinaltam tesztet amin halvanyabban mint a masik de ott volt a masodik csik is. Aztan este elkezdett fajni a hasam eleg erosen nem ugy ahogy mensinel szokott szedültem is es elkezdtem verezni. Ez most a mensi vagy elveteltem?

2014. jún. 2. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mensi. Ha elvetéltél volna akkor most kórházban lennél, és egy alapos vizsgálatot végeznének rajtad.
2014. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es az normalis hogy ennyit kesett?? Vagy menjek orvoshoz?? Nem akarom h hulyenek nezzenek ha elmegyek.... Meg miert volt pozitiv a teszt? Nem ertem..
2014. jún. 3. 03:42
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha pozitív volt a teszted (márpedig az volt), akkor nagy valószínűség szerint elvetéltél. Én azért mindenképpen megnézetném magam orvossal, hogy minden rendben van-e. Nem értem, hogy miért kellene feltétlenül kórházban lenned (ahogy az első hozzászóló írta). Hiszen ha nem te nem mentél be, akkor mégis hogyan kerültél volna oda? (nekem nagyon erős görcseim voltak a végén, mintha szülés lett volna, és iszonyúan véreztem is, akkor mentem be a kórházba).
2014. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
90%
Feltehetően korai vetélésed volt. Pozitív teszt (lehet, hogy csak azért volt halvány, mert már korábban elhalt és nem termelt több hcg-t a baba), más tünetek menstruációkor, mint a megszokott. Ilyen korai szakaszban emiatt neked semmi bajod nem lesz, viszont azért elmehetnél orvoshoz egy alaposabb kivizsgálásra, hogy ha újra teherbe esel, ne legyen ugyanez. Lehet, hogy pl. progeszteron-hiányod van, ez tablettával orvosolható.
2014. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat nekem is az volt a gyanum hogy ez nem csak egy sima mensi kesessel... El fogok menni orvoshoz es remelem lehet babam mert nagyon szeretnenk
2014. jún. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!