Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 26. héten elvesztettem a kis...

Szandi0502 kérdése:

26. héten elvesztettem a kis Angyalkámat. Segítsen valaki. Van aki ugyanebben a helyzetbenvolt?

Figyelt kérdés

Sajnos a 26.héten elvesztettük a kisbabánkat....

Márciusban kiderült,hogy kisbabát várok. Nagy volt a Boldogság,együtt "sírtunk" a párommal. Mivel az első Babánk volt,már aznap amikor pozitiv tesztem lett,siettek a dokihoz.(fogadott)

Annyira izgatott voltam,hogy lathatom a kisbabánkat. Az orvos is Gratulalt,hogy szülők leszünk. életem legcsodasabb napja volt. Minden vizsgalatra eljártunk,minden eredményünk tökéletes lett. A 18.héten egy újabb ajándékot kaptunk. Kiderült,hogy Kislányunk lessz. :-)

Nálunk talán Boldogabb embereket nem is lehetett volna találni a földön,minden csodás volt. Pontossan a 26.hét elejéig.....

Elmentünk a dokihoz,aki közölte Velünk,hogy 1héttel kisebb a Babank,és hogy kevesebb a magzatviz,mint kellene de hogy ez nem probléma. Mondta,h menjünk el egy 4D Uh hogy megnyugodjunk. Kaptunk egy telefonszamot,ahol elutasitottak minket. De aznap még találtam egy masik helyet,ahol masnapra kaptunk idopontot. Ez a vizsgalat utan 1hettelvolt,mert a doki mondta h raerunk ő ugyis nyaralni megy. (a sok penzbol amit a kismamak kifizettekneki) Nagyon rossz volt a közerzetem aznap es mar elotteis. Mondtam a paromnak h valami nincs rendben. Masnap 4D..... a hölgy közölte velunk,h nem tud semmit mutatni,mert hattal van a kisbabank. Szivet nem talalta,itt mar kikeszultem. Kimentunk és felhivtuk a dokink es kozolte,h masnap menjunk at a korhazba,ahol ő is rendel SZTK-n.

Másnap a rémálom következett..... közölték velünk az Uh-on,hogy mar nem el a Babank. Párommal csak sírni tudtunk,őt hazaküldték,majd engem egy szobaba kisertek.Közöltek Velem,hogy meg kell szüljem a kisbabankat.

Felhelyeztek a tablettát 11órakor,,onnantol kezdve csak a lelki fajdalomra tudtam gondolni. visszajott a csaladom delutan 17orakor,majd mondtam nekik h nagyon faj és menjenek haza mert nem engedik,hogy ott maradjanak.

Eljött az idő,szörnyű fájdalmaim voltak,megindult a szülés. 19órakor megszületett a Mi kis Angyalkánk. A fájdalom elmúlt,de a lelkem sajgott a szörnyű fájdalomtól. Elaltattak,hogy kitisztitsanak,amikor felkeltem pontosan 20óra volt. Megjelentek mellettem,és feltették a kérdést....látni akarom e?? Rávágtam,hogy igen. Próbáltak lebeszélni,de nem hagytam magam. A leggyönyörűbb kis Angyalka volt az egész Világon. Végig sírtam,és közben a kis arcát simogattam,és a csöpp kisfejét. Annyira csodás volt. :-(

Szörnyű éjszakát sírtam végig,felhivtam a családom,akik mind együtt várták a hívásom.... szörnyű volt,ahogy Velem együtt sírtak.

Szörnyű napok a kórházban,ahol közölték velünk,hogy intezzuk a temetést.. ami még sajnos vár ránk. Tegnap jöhettem haza,azóta folyton sírok,csak rá tudok gondolni,és arra hogy még milyen szörnyűség vár Ránk.

Kérlek segítsetek Nekem...ha valaki volt hasonló helyzetben szívessen beszélgetnék Vele.

Minél hamarabb szeretnénk majd Babát,de nem tudom elfelejteni a kisAngyalkánkat. Attól rettegek,hogy újra kellélnem ezt a szörnyűséget.Nem akarok fájdalmat okozni senkinek mégegyszer,persze tudom nnem én tehetek róla. :-(

A szövettant még nem tudjuk,de úgy gondolom azorvos hibázott,mivel nem vette komolyan a keves magzatviz kijelentest. :-( Ezzel tönkretette egy család Életét..........



2014. júl. 20. 19:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
32%
26. héten szövettan? Azt korai vetélésnél csinálnak, itt a baba a bizonyíték arra, hogy terhesség szakadt meg. És szültél, mit tisztítottak ki? Bocsánat, de nekem, koraszülés és vetélések után ez a torténet nem tetszik.
2014. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

A lepényt küldik el szövettanra,mivel a Baba teljesen egészseges volt. Minden szerve ép volt és egészseges.

Ne haragudj,de szerintem teljesen érthető ha van némi fogalmazási hiba,most nemponnnt arra koncentráltam Kedves utolsó.......

2014. júl. 20. 20:17
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

draga kerdezo!

nagyon nehez ilyenkor barmit is mondani :( szornyu amn atmentel de hidd el hogy az ido segiteni fog bar meg most annyira friss hogy ez gondolom legkevesbe sem vigasztal teged :( tiszta szivembol kivanom neked hogy atelhesd az anyasag minden oromet es kivanom hogy legyen egy gyonyoru egezseges kisbabad hamarosan! minden jot es egy hatalmas olelest kuldok!

2014. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Velünk a 36. héten történt a 4. gyermekemmel. Feldolgozni nem lehet, pedig már eltelt 7 év, s azóta született még gyermekem.

Mi nem néztük meg (nem tudom jól tettük-e), s a temetést is a kórház intézte (ezt ajánlották, hogy így könnyebb).

2014. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan sajnálom és kívánok sok erőt ezt átvészelni, és kívánom, hogy amint lehet találjon meg a boldogság!
2014. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Én magam nem mentem át ilyenen, de egy barátnőm igen. először az első 12 hétben vetélt el, utána pedig 32 hetesen kellett megszülnie egy halott babát. Ma 2 gyermek boldog édesanyja! Szerencsére a terhességek során már nem volt semmi probléma, időre születtek a gyerekek, 1,5 év korkülönbséggel :)

Remélem, meggyógyul a lelked és neki mertek futni újra, sikerülni fog!

2014. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%
Részvétem Nektek, sok erőt kívánok, és majd, ha újra úgy érzitek, akkor egy új csodálatos gyermeket is! Viszont, ne haragudj, hogy ezt mondom, az orvos hibáztatása itt felesleges, bár tudom, milyen ez; keresitek a megoldást, amiről hiába tudjátok, hogy értéktelen már, talán enyhülést hoz. Csak előre tekintsetek! Ha a gyermeketek szíve nem vert tovább annak számos oka van, valószínűleg volt valami fejlődési rendellenessége, hiszen mint mondta az orvos is, egy héttel kisebb volt. Ez nem véletlen történt, valószínűleg, ha beteg volt. De ez majd a szövettanon úgyis kiderül pontosabban. Ne keseredjetek meg, gyászoljátok el Őt, és aztán csak előre! Sok erőt kívánok nektek még egyszer!
2014. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Szandi, itt vagyok és fogom a kezed. Nagyon nagyon átérzem és sajnos tudom, hogy mit érzel. Az én babám év elején ment el a 20. héten, szülni kellett majd kitisztítottak. (Aki nem tudja annak mondom hogy ilyenkor ez az eljárás ez kötelező.)Már egy fél éve mégis mintha most lett volna. Nem néztem meg és nem temettük el. Ezt életem egyik legnagyobb hibájának tartom, mivel nem tudom rendesen meggyászolni. Nem voltam akkor elég bátor hozzá de valószínűleg akkor ott beleőrültem volna, így csak annyit mondhatok, hogy jó hogy kikérted őt. A temetés pedig... ez a dolgok rendje, talán így könnyebben engeded el. Természetes dolog, hogy keresed az okokat a felelősöket, ez egy darabig így is lesz. A szövettan majd segít abban hogy az okok közelébe kerülj. Teljesen természetes hogy ezen gondolkodsz. Ez az a helyzet amikor nem fogod megtudni teljes bizonyossággal sohasem, hogy mi történt.

Nagyon sokat és sokáig fogsz még sírni és azt kell hogy mondjam sajnos ez is természetes. Három dologra próbálj koncentrálni: magadra, párodra családodra. Egyél, igyál aludjál, amennyit bírsz. Ha nem bírsz kérj rá valamit, az elején nagy segítség lehet. És sírj és üvölts és kiabálj és gyászolj, mert szabad mert lehet mert kell.

Ennyi idő távlatából azt kell mondjam sz agyad be fogja zárni ezt az időszakot. Kevésre fogsz emlékezni belőle, nem marad meg más csak hogy szörnyű minden. Aztán a mindennapok szépen lassan eljönnek.

Mielőtt bármi "újon" gondolkodsz, el kell fogadnod, hogy Őt nem kapod vissza. Lehet hogy a lelke visszatér hozzád, de Őt így ahogy volt nem kapod sose vissza sajnos. Hidd el kérlek, én is szenvedek. még most is de sokkal jobb mint volt. A jövőt nem tudom, nem ismerem de lesz valahogy, hiszem, hogy lesz még babám. Nagyon nagyon szorítok neked, mélységesen együtt érzek Veled, vigyázz Magadra.

2014. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen Mindenkinek a pozitív gondolatokat, jó kívánságokat.


14# válaszoló: Nagyon Sajnálom ami Veled történt. El sem tudom képzelni,hogy Te is mennyi rossz dolgon mentél keresztül akkor. :-( Hisz Ő már készen volt az Életre,de nem vigyáztak Rá eléggé ott fent. Én is úgy gondoltam,hogy nem fogom megnézni a KisAngyalkámat,de amikor ott volt a pillanat,tudtam,hogy "meg kell tennem". SOHA nem fogom megbánni...úgy gondolom idővel sokkal könnyebb lesz így elengednem,hogy fel tudom néha idézni a pici arcát,és gyönyörű kis "lényét". Kívánom Neked/Nektek,hogy az Életetek csodákkal legyenek tele,mert a KisBabátok mindig vigyázni fog Rátok. Elfelejteni Sosem lehet Őket,és NEM is szabad. Kell a szívünkben egy hely,ami örökre csak az Övüké marad....


16# Köszönöm szépen a pozitív gondolatot. Kívánom a barátnődnek,hogy sok sok Csoda érje Őket a piciny gyermekekkel és legyenek Boldogok egész Életükben. Neked is hasonló jókat kívánok,Boldogságot, Sok örömöt.


17# Nagyon Szépen köszönöm a pozitív gondolatokat. Tudom,hogy az orvost hiába hibáztatom,hisz az Életen semmit nem fog változtatni és csak a Magam és Családom Életét "keserítem" meg ezzel. Annyit még elmondok,hogy mint kiderült a baba abszolút nem volt kisebb, ezt a születése után elmondták. megfelelt a súlya, mérete a hétnek megfelelően,teljesen egészséges volt. Minden vizsgálatunk jó lett..... Down kór szűrésen is jártunk.... De már nem akarok ezen gondolkozni,mert vissza hozni Őt sajnos nem fogom. És ha csak ezen gondolkozom,bele fogok keseredni. Muszáj túlélnem ezt a szörnyű dolgot,erősnek kell lennem. Tudom,hogy fentről figyel minket a KisAngyalkám,és szomorú lenne,ha Minket is annak látna. A sors sajnos néha nagyon rossz döntéseket hoz,de hiszem,hogy mindennek megvan az oka. Annak is ami velünk történt,de sajnos ezt Mi nem tudhatjuk. :-( Még egyszer köszönöm a pozitív gondolatokat,én is Minden jót Kívánok Neked az Életben. Tudom,hogy a jó emberek is megkapják az Élettől a Boldogságot,talán egy kicsit várat magára,de hiszem,hogy utána kárpótol Minket az Élet.

2014. júl. 21. 08:05
 20/35 anonim ***** válasza:
49%

OFF Miért írja lsz feleslegesen nagy betűkkel? Teljesen értelmetlen.


On Kívánom hogy mielőbb sikerüljön megnyugodnod es babaznod.

2014. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!