Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mitől vastagodott meg a...

Mitől vastagodott meg a méhlepényem? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes voltam, mikor kiderült, hogy az átlagosnál vaskosabb a méhlepényem (ekkor 4cm volt) és van benne több ciszta. Az orvosom tanácstalan volt így elküldött további vizsgálatokra. 20 hetesen 6cm volt a lepény és a ciszták is megvoltak. Genetikai vizsgálatra küldtek, mely után 21 hetesen elment tőlünk a mi pici kis fiunk. megkaptuk az eredményeket, de továbbra is tanácstalanok vagyunk, mert a babánkkal minden a legnagyobb rendben volt, viszont nem kaptunk semmilyen választ a méhlepény elváltozására. az érdekelne, hogy volt e valakinek hasonló problémája?
2014. okt. 22. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom! :(

Nekem ugyan nem vastagodott meg a méhlepényem, de sajnos nekem is a lepény okozta a baba halálát. Az én lepényemen a 19. héten találtak echoszegény területet, ami csak nőtt. A patológiai vizsgálatból kiderült, hogy nagy kiterjedésű elhalt rész volt benne és bevérzés is. :(

Azt megkérdezhetem, hogy a babátok végül miért halt meg? Kiderült a pontos oka?

2014. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönjük és én is nagyon sajnálom:(

sajnos semmi nem derült ki a genetikai vizsgálatból, csak annyi, hogy a baba teljesen egészséges volt. a vizsgálat során kaptam egy gyulladást, aminek következtében megindult a szülés és végül mi így vesztettük el a kisfiunkat. bízunk benne, hogy a szövettanból kiderül, hogy mi lehetett a baj a lepénnyel :(

2014. okt. 23. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A vizsgálat miatt indult be a szülés?! Ó, ez borzasztó! :( Ez a CVS vizsgálat? Amikor a lepényszövetből vesznek mintát?
2014. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!