Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetesen nincs szívhang,...

8 hetesen nincs szívhang, embrio 6 mm. Missed ab a doki szerint. Volt már valakinek ilyen és mégis baba lett?!

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már legalább 15 mm-esnek kellene lennie... :(((((( Nincs rá esély, hogy később fogant és még csak 6 hetes?
2014. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen voltam így,azt mondta a doki nincs mire várni,mert két hete már nem fejlődött 2 cm-s volt és már 5-nek kellett volna lennie.De remélem nálad más a helyzet!
2014. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mikor fogant.Érdemes még várni vagy műtét?!
2014. nov. 19. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha egyetlen egy vizsálat volt és nem tudod mikor fogant, akkor még lehet remény arra, hogy valójában fiatalabb. De ha már többször látta orvos és nincs fejlődés/változás, akkor ez az állapot már nem is fog változni. :(
2014. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
első uh.on 10mm-es méhnyálkahártya,2.uh.-on 5 hetes volt akkor 5mm petezsák(menzi szerint ekkor már 6 hetesnek kellett lennie)és ma voltam uh.on menzis szerint 8 hetesen,első doki szerint 10 mm.es üres petezsák,másik doki szerint 6mm embrio szivhang nélkül de már barna vérzésem is van az uh. óta.
2014. nov. 19. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ezek alapján szerintem belőle nem lesz már baba... :((((
2014. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szülésznő vagyok, ezer meg ezer nőt láttam hasonló problémával a 20 éves pályafutásom alatt. Gondolom azóta már, mivel két nap eltelt az élet megoldotta ezt a kérdést. Most a dolgod az, hogy ezt a lehetőséget elengeded és a jövőre koncentrálsz. Tudom, ilyenkor jönnek a kérdések, hogy miért, miért pont én. Nincsenek válaszok vagy csak nagyon ritkán. Ezzel az embrioval ( nem babával! ) valami zűr volt. Mivel ilyen korai szakaszban állt le a fejlődése komolyak voltak ezek a problémák. A természet szelektált, mert életképtelen volt. A következő lehetőségre készülj fel! Vagy készülj fel jobban! Szedj már most magzatvédő vitamint. Törődj többet magaddal, nézz befelé a lelkedben. Tedd fel magadnak a kérdéseket. Kész vagy-e egy újabb terhességre, elég erős vagy-e rá, mikor van itt az ideje? Nagyon sokszor lelki problémák vannak. Ezeket nem okoskodás célzattal irom, mert ha a sorok mögé nézel látod, hogy segíteni akarok. Ez a dolgom, 20 éve.
2014. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem fejlődött, azért maradt picike. :(

Hogy vagy egyébként? Vetélés volt?

2014. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még másnap missed ab műtét volt.nem indult el magatól kifelé.Nagyon erős bennem a jövőkép,de sajnos attól félek h ez újra megtörténhet majd...de ennek ellenére nagyon várom h újra próbalkozgassunk...

Mikor megtudtam h baj van,a szülészetre kellett mennem,még most is élesen látom ahogy anyuka nézi a babáját abban a kis tológatos kocsiban,a babaillat is felejthetetlen...

2014. nov. 22. 08:27
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én történetem a következő: 2009. 04.01. született egy egészséges kisfiam. 2011. 05.03. 24hetesen meg kellett császározni (fél napot élt a baba), 2013. 04. 13. 5 hetesen spontán vetélés, 2014. 11.14. mint neked művi befejezés...... De! Nem adom fel. Teljesen igaza van a szülésznő hölgynek, hogy a lélek még nincs felkészülve egy újabb terhességre. Sokat olvasgattam régebben is ezekről a dolgokról, úgyhogy most a reikibe mélyülök bele. (kineziológushoz is járok, ugyan). Fel a fejjel, van remény :) minden gyermek maga választja ki a szüleit :)
2014. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!