Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen voltam nőgyógyásznál,...

6hetesen voltam nőgyógyásznál, már volt szivhang. A 12. hétre rendelt vissza csak. Közben nem kellene megvizsgálni (uh), vagy csak ha baj van? És ha nem érzek semmit és mégis baj van-lesz addig?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az úgy pont jó.A 12heti után még többet kell várni,mert a következő csak a 18-20. hét között lesz az afp után.Én most vagyok 24 hetes,de a köv uh a kb.30-32 hét körül lesz,ma mondták a terhesgondozóba.
2009. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, ha nem érzel semmit (bár fogsz ;) ), az pont jó. A sok UH nem jó, pl. Angliában asszem összesen 2 "kötelező". Gondolj arra, hogy volt idő, amikor az UH nem is létezett és mégis mind itt vagyunk.


Neked babád van, ő tudja jól a dolgát, szépen növekszik majd a pocakodban. És jól érzi mindazt, amit te is. Amikor nekem rossz gondolatok jutottak eszembe, mindig erre gondoltam - most a babám is ezt érzi, vajon én akarnám, hogy egy aggódó anyukám legyen?


Élvezd az áldott állapotot, egyél jókat, mozogj sokat és nézegess baba cuccokat. Képzeld el babádat bennük. Járd be a várost és nézd meg, hova fogtok majd menni sétálni, milyen játszóterek vannak felétek. Figyeld a kisbabákat, képzeld el, ahogyan ott játszik majd a tiéd is.


Minden rendben lesz! UH nélkül is.

2009. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok,köszönöm a megnyugtatást
2009. jún. 10. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat akkor a 8-9 hét környékén menj el maszekban uh-ra, ennyi ultrahangtól nem lesz semmi baja a babának, mondjuk szerintem többtől sem, de ebben megoszlanak a vélemények. Engem a 12.hétig 4xvizsgáltak mert volt egy kis hematóma a baba mellett.

16 hetes + 18hós

2009. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!