Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab vacuum-aspiratorral,...

Missed ab vacuum-aspiratorral, volt ilyen valakinek? Beindult a vetélés és ami benn maradt azt ezzel szedték ki. Akinek ilyen volt mennyi türelmi időt javasoltak?

Figyelt kérdés
A leírásból úgy látom, hogy nem "kapartak"

2014. nov. 19. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
De sajnos kaparnak a végén, mert ellenőrizni kell, hogy tutira ne maradjon a méhbe semmi. Általában 3 hónap türelmi időt mondanak, bár orvostól függ. Kicsit off voltam, mert nekem nem volt missed ab, csak vetélés és én kiürültem spontán, viszont nagyon sokat olvasok ilyesmi dolgokról, mert ezzel sheretnék a jövőben foglalkozni. Sok erőt kedves kérdező, sajnálom a történteket
2014. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom. Én is így jártam,11hetes voltam. Nekem 6 hét nemi élettől való tiltás volt,ezidő alatt csak zuhanyzást mondtak. 3 hónapot javasoltak,de ha előbb az se baj. Én egyszer már menstruáltam,mi már nem védekezünk. Szerintem úgy is akkor esek teherbe,ha a testem is kész.
2014. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem is 3 hónapot mondtak, csak érdekelt, hogy más orvos mennyit javasol. A nemi életről nem esett szó én meg elfelejtettem kérdezni, de én is a 6 hetet gondoltam. Én a műtéti leírásból úgy értelmeztem, hogy nem volt kaparás. Csak kevés terhességi szövet maradt benn.
2014. nov. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!