Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles vagy korabbi szulesmar...

Veteles vagy korabbi szulesmaradvany?

Figyelt kérdés

A mestruaciom kesett 4 napot, es amikor megjott, nagyon vilagos volt a verzesem, a 4. menstruacios napon, eros hasi fajdalom utan, a betetemen 1/3 tenyernyi, tobbe-kevesbe osszefuggo veralvedekot lattam.

Lassan 2 eve szultem, lehet, hogy most tisztulok valamilyen ok folytan, vagy megszakitott terhesseg eredmenye?

Az ez elotti honapban is ugyanigy tortentek a dolgok, megkesett verzes, a megszokottnal erosebb fajdalmak, hartyas veralvadek, nem tudok ra mas kifelyezest.

Nogyogyaszhoz nincs lehetosegem menni a kozeljovoben.

Koszonom a valaszokat..



#vetélés #szulesmaradvany
2014. nov. 20. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
50-50.Ne haragudj,de honnan is tudhatnánk?!Ha meg úgysem tudsz a közeljövőben nőgyógyászhoz menni,mindegy is,nem?!
2014. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért nem mész el orvoshoz? Így gép előtt ülve senki nem fogja tudni ezt neked megmondani
2014. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik is, mindkét esetben kellene látnia nőgyógyásznak. Miért nincs lehetőséged elmenni? Tényleg megnyugtat ha itt a gyakorin látatlanban felállít valami diagnózist egy vadidegen??
2014. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elnezest, pontositok: volt-e valakinek hasonlo esete, es normalis ilyesmi, ha mar 2 eve szultem?

Nem tudok nogyogyaszhoz elmenni, mert a 2 gyerekemet nem hurcolhatom magammal, nagyon izgagak, egyik erre, a masik arra futna a varoteremben, mire sorrakerulok, kiizzadok; amire a ferjem hazaer, mar nem rendelnek. Igy megy ez varosunkban..

Anyosom sem tudja vallalni a hetekben, mert masik unokajara kell vigyazzon, en meg nem varhatom el, hogy 3 kiskorura vigyazzon egyedul. A ferjemnek uj a munkahelye, nem kerhet meg szabadnapot..

A szomszedaim mind nyugdijasok es azt hiszem, orulnek, ha kimozdulunk a tombhazbol, es nem zavarjuk a gyerekzsivajunkkal..tehat besegites nulla....

2014. nov. 21. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátnőd,tesód nincs?
2014. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok.Ez most komoly?Az én 2 kisebbem is izgága,de ha nincs más választásom elviszem Őket magammal.Szülő vagy,aki felelős 2 gyerekért!És rákszűrésre azért jársz?!Tudod mit mondok:inkább visítsanak fél órán keresztül,de legyen anyjuk,aki felneveli Őket!
2014. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt hasonló és szerintem nem is normális. És ennek nagyon sürgősen utánajárnék, még úgy is ha a két gyereket magammal kellene vinnem. Próbáld megoldani valahogy, ki tudja mi van a háttérben.
2014. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat biztosan nem fogsz találni akinek volt hasonló, de nem ment azonnal orvoshoz. Mindenképpen oldd meg valahogyan, szerintem arra az egy órára az anyósod is kibír 3 gyereket, vannak olyan emberek, akiknek 3 gyerekük van, és túlélik, szerintem egy órára ő is túl fogja. Ha semmiképp nem vállalja, én magammal vinném őket. Én nem szórakoznék ezzel a helyedben.
2014. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van!!! Menj el orvoshoz! Nehogy ne bírjon el 3 gyerekkel anyósod!? Egy vizsgálatra mész (remélhetőleg), ami fontos az egészséged miatt. Szerintem ez már elég indok arra, hogy anyósod segítsen. Vagy ha Ő nem, akkor más. Nőgyógyászhoz általában időpontra megy az ember, a vizsgálat max. 10-15 perc, és már mehetsz is haza. 1 óránál többet nem kell vigyázni a gyerekekre. Vagy vidd magaddal őket. Vigyél mesekönyvet, vagy bármit, ami leköti őket.

Egyébként nem vagyok orvos, de szerintem ennek semmi köze a 2 évvel ezelőtti szülésedhez. Már hogy lenne ez a tisztulás???? Az szülés után 6 héten belül lezajlik. tehát biztos más van a háttérben.

2014. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem a szülésed utáni maradvány.

Azért görcsölhetsz erősen, és azért lehet nagyon világos a vérzésed, mert alvadt vér panghat a méhedben, ami nagyon csúnya fertőzést, betegséget okozhat.

Sürgősen orvoshoz kellene menned, nem lehetsz ennyire felelőtlen. Ha valamelyik gyerek beteg, őt sem viszed orvoshoz?

2014. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!