Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek nagyon korai spontan...

Akinek nagyon korai spontan vetelese volt, mennyi idot kellett kihagyni, hogy ujra lehessen probalkozni?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos 31.ken volt egy spontan vetelesem, akkor voltam 4+6 napos, ra 2 napra mar csak nagyon minimalisan lehett kimutatni a HCG-t a szervezetembol. Szerintetek mikor tudunk ujra probalkozni? Ha van peteeresem, akkor 11-12.ken kellene hogy legyen, szerintetk merjunk mar is belevagni?

Kulfoldon elek, es nem mondtak semmit ezzel kapcsolatban, es amikot korhazban voltam, errol en is elfelejtettem kerdezni oket.


2015. jan. 6. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem is 31-en volt korai vetelesem. Doki azt mondta, hogy amint elmúlt a vérzés , mar probalkozhatunk, nem kell várni meg 1 ciklust.
2015. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Sajnalom, hogy te is ilyen szerencsetlenul jartal! Hogy erzed magad? Sikerult tullendulnod rajta?

En attol felek borzalmasan, hogy megegyszer megismetlodik :(

2015. jan. 6. 20:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem a párom nagyon nagy segítség volt. (Persze a férfinak ilyenkor könnyebb ) Ő mindig mindenben a jót próbálja meglátni, így ebben is. Lehet csúnyán hangzik , de jobb így, minthogy valami baja lett volna a gyerkőcnek. (Több okból kifolyólag beteg picit ha időben kiderül nem tartanánk meg). Illetve sokkal jobban összekötött minket es így jöttünk ra, hogy most mar szeretnénk gyereket. Doki megnyugtatott hogy a terhességek nagyjából 30%a vetelessel végződik es az, hogy most ezt megtörtént nem garancia hogy ezután meg fog. Viszont valahogy üresnek érzem az életem es nem tudok visszarazodni a hétköznapokba.
2015. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Es te hogy vagy?
2015. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál nekem :) Hihetetelen amit írtál, mert szinte ugyan ezeket írhattam volna én is le. Nálunk is tervezett baba volt, de az volt a 2. hónap, hogy próbálkozunk és nem gondoltam volna, hogy össze fog jönni. Amikor megláttam a tesztet, örültünk, de nagy volt bennünk a félsz is. Akkor döbbentem igazán rá, hogy mennyire is akarom, amikor elment,és azóta én is teljesen biztos vagyok benne, hogy szeretnék babát.

Engem elég rendesen megviselt az elvesztése,de magamat sem értem, mert általánosságban nem vagyok egy túl érzelgős tipus. Tegnap újra beszélgettünk párommal, most már kezdem jobban érezni magam.

Azt tudom,hogy szeretnék miahamarabb újra terhes lenni, csak borzalmasan félek,és félni fogok, hogy nehogy újra megismétlőtdjön.

2015. jan. 7. 10:00
 6/23 anonim válasza:

szia ! én 4.-én vetéltem el... nekem 1 év kellet mire össze jött mondjuk nekem nem is lehetett volna gyerekem.. 23-án tudtam meg hogy terhes vagyok amikor már 30 napja hogy nem jött meg ( elötte 20 naponta menstruáltam)

nagyon örültem nagyon karácsonyi ajándék nem is kellet volna de sajnos elment 5+5 hetes voltam :( nekem azt mondták a kórházba hogy fél év múlva lehet probálkozzni de sztm ez nagy hülyeség..

jobbulást

és nagyon sajnálom

2015. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Így van, hülyeség. Különösen az utolsó válaszolónak, akinek nem jött könnyen, éppen hogy iziben neki kellene újra futni!
2015. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
az az igazság hogy most anyira nem fontos..meg most megis vagyok ilyedve egy kicsit..lényeg a lényeg vannak csodák.egyébként amikor megmondták hogy nem lehet természetes úton gyerekem mert súlyos hormonzavarom van rá egy hónapra estem teherbe ... de a babám hormonhiány miatt ment el szóval ha teheted akor magán orvoshoz menjél
2015. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Sajnalom, hogy ti is atestetek ezen amin en is. :(

Penteken megyek orvoshoz, kivancsi vagyok, hogy mit mond. Arra gondoltam, hogy elkezdem inni a palastfu teat, azzal csak nem okozok bajt.

En nagyon hormonproblemara gondolok, hogy azzal lehet gond, mert valtakozo muszakban dolgozom, es feltem is tole, hogy nehogy felboritsa a horomhaztartasom. Szivem szerint kernek egy teljes hormone kivizsgalast, bar elso veteles utan ahogy hallom, nem igazan csinalnak semmit, pedig en mindent meg szeretnek tenni, hogy a kovetkezo probelmamentes legyen.

2015. jan. 7. 17:18
 10/23 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, munkahelyemrol irok es siettem.
2015. jan. 7. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!