Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek lehetett ezek...

Szerintetek lehetett ezek alapján az én hibám a vetélés?

Figyelt kérdés

Nem tudtam h terhes vagyok az 5.hétig.dohányoztam,munkahelyen emelgettem,forró vízben fürödtem és kávéztam is.

üres petezsák volt missed ab lett :(



2015. febr. 1. 10:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad az okokat keresni. Sajnos nekem is a héten, kedden derült ki hogy már nem él, igaz felkészültem lelkileg hogy ezt mondja, mivel vérezgettem és nagyon lassan haladt csak a fejlődése, aztán 8 hetesen is csak mindössze 4mm volt... pénteken befejezték műtéttel. Szerencsére nem viselt meg annyira a dolog, mivel éreztem hogy valami nincs rendben. A kórházban is kérdezgettem az orvosomat, nővérkéket, betegtársakat, akik hasonló cipőben voltak és mindeni egyöntetűen állítja, hogy ezt most csak tekintsem első próbálkozásnak, de majd legközelebb összejön. Jó, addigis jobb ha kivizsgáltatod magad hormonilag, stb., de nem szabad magadat/magunkat hibáztatni. Nemsokára itt a tavasz, áprilisban akár már babásak is lehetünk, addigis jobb ha nem dohányzol, kávézol, stb.. De fel a fejjel, mert legközelebb minden rendben lesz! Nem szabad, hogy az aggódás, félelem rád telepedjen!
2015. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!