Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan tovább? nektek honnan...

Hogyan tovább? nektek honnan lett erőtök újra belevágni?

Figyelt kérdés
Van már egy két éves kisfiam.szeretnénk neki tesót,már kétszer is összejött de az egyik 7 másik 9 hetesrn spontán elment.(4hónapon belül két vetélé).hogy merjek belevágni újra?nem akarom újra átélni ezeket a szörnyűségeket.akinek volt vetélése segítene??mit zegyek hogy legyen lelki eröm belevágni???!!
2015. márc. 24. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha 4 hónapon belül kétszer vetéltél, akkor talán orvossal kellene megbeszélni, hogy merj e még kockáztatni. A lelki részét meg pszichológussal.
2015. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkeppen nezess verkepet es hormonokat. Amig a doki ra nem bolint addig vedekezzetek. Talaljatok meg a problemat. Jobbulast es nagyon sajnalom. Nekem mar 1 eve volt a veteles de meg mindig nem hevertem ki.
2015. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom a mi Veled történt. Remélem, hogy lassan el tudod rendezni magadban a történteket. Ami az én tanácsom lenne: hagyj magadnak egy kis időt, míg letisztul a fejed. Gondold át a történteket, biztosan mondott az orvosod is valamit, ami miatt megtörténhetett ez. Annyi bizonyos, hogy képes vagy arra, hogy egészséges babát hordjál ki, hiszen van gyermeked. Lehet, hogy most egy kicsit nem kéne ezzel foglalkoznod, vissza kéne nyerned a lelki egyensúlyodat. (Én egy 20 hetes terhességet veszítettem el egy éve, még most sem könnyű de összehasonlíthatatlanul könnyebb mint pl. egy fél éve.)Az pedig nagyon nem egy egyszerű dolog, mert addig az embernek nagyon nagyon mélyre kell ásnia magában és sok sok nehézségen kell keresztül mennie. Pihenj kicsit koncentrálj a gyermekedre és hagyj időt a szervezetednek a regenerálódásra. Aztán ha úgy érzed itt az ideje orvosi kivizsgálást követően vágj bele újra. Azt pedig fogadd el, hogy ezeket a terhességeket egy esetleges újabb gyorsan jövő terhességgel nem fogod tudni sajnos folytatni, befejezni. Ők elmentek. Gyászold meg Őket aztán engedd el Őket. Rendben lesz nehéz de menni fog, sok sok erőt kívánok hozzá.
2015. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!