Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy tudtátok feldolgozni?...

Hogy tudtátok feldolgozni? Kinek mikor sikerült utána a baba?

Figyelt kérdés
Két napja tudtam meg, hogy meghalt a babám. Tegnap túlestem a műtéten. Azt mondta a doki fertőzés van a méhembe, de nem tudja mitől állt le a pici szíve. Most arra is gyógyszert kell szednem. Azt mondta hogy 3 hónap és próbálkozhatunk a babával megint. Terveztük a babát fél év alatt sikerült. Nem tudom lelkileg mikor leszek kész megint erre most bármikor elsírom magam.
2015. ápr. 18. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: Kitartás! A lényeg, hogy nem szabad feladni! Mindenkinek mielőbbi felépülést kivánok mind testileg, mind pedig lelkileg!
2015. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki missed ab utáni kontrollnál, hogy a 3 hónap várakozást a lelki trauma miatt mondják, és ha elmúlik a vérzés próbálkozzunk nyugodtan.

Nekem 2 szarvú méhem van de az okot nem tudták megmondani. Azt javasolta, hogy a pozitív teszt pillanatától a 12. hétig feküdjek, hogy biztos legyen a tapadás. Létezik 1 gyógyszer Premens a neve, szabályozza a menzeszt, a hormonháztartást, a kezdés hónapjában sikerült a terhesség, és vény nélkül kapható.

2015. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát én utána is néztem ennek a gyógyszernek, de kapásból az első leírása (a barátcserjéről, amit tartalmaz) alapján nem úgy tűnik, hogy bababarát megoldás:

"A menstruációs ciklust számos hormon szabályozza. Köztük a prolaktin, melynek magas szintje gátolja a tüszőérést, és a sárgatest-képződést, valamint a ciklus beindításáért felelős többi hormon munkáját.

A sárgatest elégtelen működése esetén a pete nem képes a méhnyálkahártyába beágyazódni (meddőség), enyhébb működészavar esetében pedig a beágyazódás ugyan megtörténik, azonban a terhesség fenntartására már képtelen, és a terhesség megszakad (vetélés). Amennyiben nem termékenyül meg a petesejt, akkor az ovulációt 14 nap múlva követi a menstruáció.

A barátcserje-kivonat szabályozza a prolaktin-termelést, ezzel segíti a menstruációs ciklus normalizálódását."

2015. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Két év próbálkozás után lettem terhes, 5 hetesen elvetéltem. Hála Istennek, nem kellett orvosi beavatkozás. Ez 2 hónapja volt. Most újra babát várok (egész friss, most teszteltem halvány pozitívat).
2015. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!