Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A korai spontán vetélések...

A korai spontán vetélések hátterében kb hány százalékban áll progeszteronhiány?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem barnázás jelentkezett. Mivel egy órán belül orvosi rendelőben voltam nem ment el a baba. Progipotlas időben kezdődött. Ezért kell azonnal menni dokihoz, gyakran az észleléstől nem késő még. Persze van mikor sajnos nem ad nyomot magáról, az olyat lehetetlen előzmények nélkül kivédeni.
2015. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Köszönöm szépen, h válaszoltatok, de én arra gondoltam, volt -e vmi progihiányra utalo jel akkor, amikor még nem voltatok kismamák?
2015. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Ne haragudj, Kérdező, h még ide írok, de szerintetek ha nekem kb 35 naposok a cilusaim, és az utobbi két menzesz 40 napra jött, 3-4 napos barnázást követően, akkor még az is lehet, h azok nagyon korai vetélések voltak? Mondjuk nem volt pozitív tesztem.
2015. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Nem. Elsőre teherbeestem. Sose barnaztam menzi környékén. Semmi de semmi nem jelezte ezt elő csak 6 hetes koromban jott a meglepi.
2015. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem max 1-2 napos barnázás volt menzi előtt, de úgy gondoltam ez normális.
2015. ápr. 23. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!