Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCT pozitív (amikor a hüvelyen...

PCT pozitív (amikor a hüvelyen túl már nem tudnak a spermiumok tovább haladni, mert lebénulnak, elhalnak) eredmény esetén volt olyan, aki spontán teherbe tudott esni?

Figyelt kérdés
Ha csak ez az egyetlen probléma, attól még teherbe lehet esni? Vagy csak inszeminációval, vagy lombikkal?
2013. okt. 6. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk is pozi lett a pct.Inszem történt januárban ezért hogy segítsenek feljuttatni a spermiumokat.Sikerült de a 10.hétben spontán elvetéltem cyst.pete volt 20mm-es+eü.kaparást végeztek.2mensit vártunk a doki engedélyt adott hogy próbálkozzunk jó ok de ha nem jutnak fel.csoda történt nem tudom nem bíztunk benne pedig.+lett a teszt lassan emelkedett a hcg.7hétben sajnos újra kellet élnünk a spontán vetélést újra eü.kaparást végeztek azóta a menses időbeni jövetelen 28.napra felborult sosem görcsöltem.52.napra kínlódva megjött nagyon kevés ideges,feszült vagyok.Ma 33.napon vagyok újra semmi nem bírom már lelkileg nagyon megvisel uralkodik rajtam a feszültség.Nagyon nehéz!!!

Érdekes eset ugye inszem aztán pár hónap múltával sikerült magunktól de sajnos vetélés történt újra.Aviva tornázok,igyekszem többször úszni járni.Alapjába véve is idegeskedős típus vagyok de a vetélések óta pláne.Hogyan tudjam legyőzni a feszültséget ezen igyekszem dolgozom rajta igaz a kisfiam és a párom nem hagyja hogy szomorkodjam.Puszi neked sikert kívánok!

2013. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!