Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lamináriával torténő tágítás...

Lamináriával torténő tágítás mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés

Meddig fáj?

Ha azt felteszik és egesz este fentvan hogy tudok pl pisilni tőle??

Milyen érzés amikor fentvan??


2015. máj. 29. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hála istennek csak addig fájt, amíg felrakták, de az brutál volt. :( Utána következő kb. 1 órában mensi görcseim voltak, majd elmúlt minden. Magát a tágítót nem érzed, hogy fent van. Az első két órában nem lehetett felkelni, de én ráhúztam még hármat, biztos ami biztos. Igazából csak a műtét előtt keltem ki az ágyból. Fél 10kor tették fel és fél 3kor műtöttek. Nekem egynapos műtét volt, az éjszakáról nem tudok nyilatkozni.
2015. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hete volt. Reggel befeküdtem a kórházba, felrakták a tágítót, nem kívánom az ellenségemnek sem, nekem fájt. Utána nekem nagyon kellemetlen volt, 3 órán keresztül, görcsöltem, már nem tudtam kiegyenesedni sem a végére. A műtét hamar megvolt, minden rendben volt utána, este 6-kor mehettem haza.

Kitartás.

2015. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok ismét. Pisilni tudsz tőle, nem zavar bele.
2015. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A felhelyezés nem volt kellemes,egy pillanatig eléggé éles szúrást érzel, de nekem semmiféle fájdalmam nem volt utána, még mensis görcs se.. Mindent tudsz csinálni tőle, csak a kötelező 2 óra fel nem kelést kell betartani. Én még lépcsőztem is vele, bár azért nem ajánlom, mindenki más..:) Szobatársamnál kijbb csúszott..
2015. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*kijjebb
2015. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ertem

hat sajnos holnap énis megtudom milyen :/

2015. máj. 31. 09:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy át kell élned. ! Ne stresszelj rá,és nem lesz semmi gond.. Én is féltem.. Egy pillanatig lesz nagyon kellemetlen, amikor felrakják , pár pillanatig görcsöt érzel,de nekem utána azonnal enyhülni is kezdett..egész végig inkább fura érzés volt, mintsem fájdalom, volt akinek kicsit görcsölt..de eszméletlen fájdalmat senkinél se láttam...Nekem inkább műtét után pár héttel voltak lelki eredetű fájdalmaim, de ezt helyén kell kezelni. Kitartást és minden jót !
2015. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a kedves kommenteket. Majd irok,hogy milyen volt ! :(
2015. máj. 31. 21:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fajt, kertem ra egy nospa-algopyrin kombót es kicsit jobb lett... Ma műtöttek... A lelkem fáj... Te hogy vagy?
2015. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon kellemetlen volt amikor tették fel meg féltem is mert olvastam hogy fáj elégge,igazuk is van. Viszont a feltétel után jelentkező gorcsok azok amik az egeszbe a lejfajdalmasabb 7 óran at görcsöltem,ugy hogy a gorcs egyre erősebb lett..a tetőpontot este 7 órára erte el a gorcstol felalni se tudtam,amikor felaltam ossze is estem majdnem (nover eszrevette es bekisert)


De ezek ellenére is azt mondom,hogy a lelki fájdalom a legnagyobb...:(

2015. jún. 2. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!