Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a műszeres...

Normális, ha a műszeres befejezés műtét után nem vérzek?

Figyelt kérdés
9 hetesen nem volt szívhangja a bébimnek, sajnos műszeres befejezés lett a vége. Ez volt az első terhességem, ezért a lamináriás módszert alkalmazták. Tegnap volt a műtétem, minden oké is volt (testileg), így haza engedtek. Viszont a doki által említett 7-10 napos vérzéshez képest szinte semmi nincs...Ennek örülök, de nem tudom, hogy ez normális? Vagy nem kapart ki rendesen és azért nem vérzek?
2008. jún. 28. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ne aggódj nincs semmi gond!Nálam is úgyan ez volt mind nálad,más nap már nem is véreztem:)De 6 hétmulva annyira meg volt úsztam a vérben,és az normális dolog mert tisztul a méhed.Szóval készülj fel,hogy párhét mulva nagyon meg lesz.Még annyit hozzá teszek nehezebben fogsz teherbe esni a mütét után mind eddig.Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem véreztem rögtön utána, aztán pár nap múlva megjött rendesen.
2008. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is pont igy jartam csak mi 11 hetesek voltunk.Nekem abszolut semmi verzesem nem volt es a dokim szerint igy helyes,es kovetkezo honapba is normalisan jott meg.Amugy az nem igaz h nehezebben esel teherbe!Max lelki okokbol!Ha minden OK es nincs gyulladas vagy valami fertozes akkor akar kovetkezo honapban mar lehet is ,mondjuk ajanlatosabb megvarni a 6 hetet vagy a 3 honapot attol fuggoen h a doki mit ajanlott.

Mi megvartuk a 3 honap pihit,es ra 2 honapra mar terhes is voltam!

Sok sikert !

16 hetes pocakos

2008. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem tényleg összejön a baba!!!Nektek boldog babavárást! :-)
2008. jún. 28. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hasonló történt velem is 9 hetes terhesen nem volt a babának szívhangja.(ez már az ötödik probálkozás volt) Műtét utáni napon már vérzés semmi nem volt. 31 naora rá 4 napos normál vérzés volt. De az azt követő hónapban és az azt követőben semmi vérzés. AZÉRT MERT TERHES VOLTAM MEGINT.

Jobbulást kíván egy 2 hónapos egészséges gyönyörű kislány anyukája.

2008. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hallottam, hogy egy vetélés után könnyebb teherbe esni:))))) csak várni kell kb. 3 hónapot...
2008. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sajnos 6 hetesen ment el a babám és műszeresen kellett befejezni. A műtét után 2 napig egy egészen pici folyásom volt, de utána semmi. A mensesem pontosan 3 hét múlva jött meg, akkor volt meg utoljára, mert terhes lettem. Én pont azt hallottam, hogy vetélés után könnyebben teherbe lehet esni.

Egy 19 hetes kismami

2008. jún. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!