Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek a 16. hét után volt...

Akinek a 16. hét után volt abortusza vagy vetélése. Mennyi időt vártatok a próbálkozásig? Illetve a következő hogy végződött ha egyáltalán összejött.

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kollégám a 3.babáját veszítette el a 21.héten 5-6 hónap után lett újra terhes,egészséges a kisfia,utána rá két évre szintén egészséges kislányt szült. Az utána lévő terhességekkel nem volt gond,de szerintem még most sem tudta teljesen feldolgozni :(
2015. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5evvel ezelőtt volt. A 17.hetben. Utána sajnos nem tudom miért, de 5evig nem estem teherbe, inkább csak erős depresszióba. Ez miatt nem mentem orvoshoz se, amit utólag iszonyatosan bánok. Most 5 év után ismét terhes lettem, és sajnos 8hetesen le állt a szíve. 1hete műtöttek. Remélem, hogy minél hamarabb sikerül majd újra teherbe esnem, ahogy szabad lesz próbálkozni fogunk. Kitartást neked, és mindig minden körülmények között konzultáljon az orvossal. Tudom mennyire nehéz egy ilyen idős terhesség feldolgozni, nekem több év is kellett. De soha ne ad fel, és ne kövesd el azt a hibát amit én tettem.
2020. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!