Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki hasonló cipöben jár/t,...

Tigrincs88 kérdése:

Aki hasonló cipöben jár/t, mire számíthatok? Elmegy a baba?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim május 16-án volt.Azóta szépen erösödött a 2.csík a teszteken.Holnap mentem volna az elsö vizsgálatra,de ma be mentem,mert éjjel picit véreztem,azóta hébe-hóba barnázok.

Megvizsgáltak uh-val.12mm-es szabálytalan petezsákot talált a doki,benne szikhólyag,embrió sejthetö.

A doki szerint már fejlettebbnek kellene lennie.Hozzá teszem,nem tudom mikor volt peteérésem,mert rendszertelen a ciklusom.

Hétfön kell vissza mennem.Szerintetek van remény?


2014. jún. 26. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Főleg,ha mint írod rendszertelen a ciklusod,lehetett később peteérés.
2014. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%-50% Viszont a szabálytalan petezsák miatt azt mondom, hogy nem biztos, hogy megmarad. Tudom, hogy ez most borzalmasan hangzik, és az ember annyira, de annyira szeretné azt a csöpséget, de ha esetleg nem maradna veletek, akkor se essél kétségbe mert a következő szépség meg fog maradni és egészséges lesz. Nekem is elment az első 8 hetesen pedig ő szépen fejlődött, nagyon sokat sírtam miatta, de 3 hónap múlva jött a következő baba és vele már semmi baj nem volt, 8 hónapos nagy fiú.
2014. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szabálytalan a petezsák, készülj.

Már 2szer átéltem, légy erős!!!

2014. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 26. 18:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Képzeljétek,megnéztem a régi leleteimet,és 4 éve a kisfiamnál szinte ugyan ez volt leírva:elnyúlt petezsák.Rá 2 hétre kiderült,hogy 2 baba volt abban a fura alakú petezsákban.Igaz a 10.héten az egyik babát elveszítettük.De akkor van remény!!!
2014. jún. 26. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
igen remény van.drukkolok neked
2014. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok! Nekünk a 9. héten ment el a második baba, de az az egy aki megmaradt ő szép nagy lett. :D
2014. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Baba 7mm-es,szívmüködés jó!!! :D
2014. jún. 30. 12:44
 9/12 anonim ***** válasza:
De jó!:-) Gratulálok:-)
2014. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is gratu, további izgalom mentes babavárást!
2014. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!