Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen kaparás? Torna, hasizom?

Figyelt kérdés
Péntekig várunk, hogy távozik e magától a baba (7hetes). Nem akarok kaparást :( ha nem muszáj!
2015. szept. 28. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem! Abortuszt nem szeretnél? Hát én nem kisérleteznék semmivel sem házilag mert még komoly bajok is lehetnek.

Van ennek egy hivatalos módja is ám!

A kaparás meg nem fáj. Vagy miért nem szeretnéd?

2015. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szentes Melinda ***** válasza:
0%
Szüld meg a babát. Sokan örömmel felnevelik,ha neked ez problémát okoz.Privátban szívesen segítek.A kaparás gyakran vezet meddőséghez ,és egész életedre hatással lesz.Ha megszülöd,legalább élni fog . Szívesen segítek ha végül vállalod a felnevelését is.
2015. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

7+4 en elkezdtem verezni, 90%ban kiurultem, de mivel ilyen idos a terhesseg mindenkepp fogjak javasolni a mutetet...


Gondolom a kerdezonel elkezdodott a veteles, vagy rosssz topicba irt?!

2015. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 2.! Nekem missed ab om volt, akkor most nagy esellyel meddo lettem??
2015. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Én 8 hetes voltam, szépen kitisztult minden. Bár nekem teljesen spontán távozott, megindult magától. Nem csináltam semmi különösebbet. Sajnálom.
2015. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

elhalt a baba! már nem él az embrió :(

ez a vetélés, missed ab csoport, nem a terhességmegszakítás...

azt hittem, ide csak vetéléses kérdések jönnek, ezért nem kell hozzáírnom, hogy vetélésem van

2015. szept. 28. 12:44
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, hogy miért kell ilyen lelketlennek lenni. Elég nyilvánvaló volt a kategóriából és a kérdés megfogalmazásából ítélve, hogy sajnos missed ab-ja lesz a kérdezőnek.

"péntekig várunk, hogy távozik e magától"

Ebben minden benne van. Máskor, olvassatok pontosabban kérlek, mert így is elég fájdalmas lehet ez a kérdezőnek!

2015. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi utolsó válaszoló!!

igen, mindent jól leírtál.

azért félek a kaparástól, amit az egyik válaszoló is írt, hogy meddőséget okozhat v esetleg túl vékonyra kaparják a méhnyálkahártyát... ezért szeretném elkerülni.

2015. szept. 28. 12:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Nézd, ez manapság már igen ritkán fordul elő. De, hogy ellenpéldát is mondjak: amikor én terhes lettem, sajnos sokat voltam kórházban, mert veszélyeztetett voltam. Egyik nap az uh előtt találkoztam egy újdonsült anyukával, akivel beszélgetni kezdtem. Azt mondta, hogy 16 évet vártak a kisfiukra, számtalan vetélésen, kivizsgáláson voltak túl. Mindent rendben találtak mindig, mégsem sikerült a baba. Már kimerítették a lombikot is. Aztán mondta a dokija, ideje lenne egy egészségügyi kaparást is csinálni, hogy kicsit megtisztítsák a méhét. Láss csodát, utána levő hónapban megfogant a baba és meg is maradt.
2015. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi! ismerősök is a kaparás mellett vannak. lehet, h mégis elmegyek és nem várok...
2015. szept. 28. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!