Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után (6-7hetes...

Missed ab után (6-7hetes terhesen) mennyi ideig véreztetek még?

Figyelt kérdés
Én konkrétan másnap már nem véreztem....
2015. szept. 30. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem kibeleztek.Esküszöm!Ennyi vért életemben nem láttam,a bokámig véres volt a nadrágom mire hazaértem,pedig indulás előtt tusoltam.20 percre lakom a kórháztól.

Én véreztem utána két hétig.

2015. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úristen. én meg alig vérzek...
2015. okt. 1. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 nap verzes, csak ennek volt szamottevo mennyisege, kb mint a legeslegerosebb mensim, azutan meg olyan husle szeru vizes folyas volt, majd barnazassal zarurlt, osszesen 8-9 napig tartott, a mutettol szamitott 28. napra megjott a menstruacio.
2015. okt. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de jó, hogy írtad, mikor volt a köv. menzi.

ezen gondolkodom még. hogy vajon mikorra várjam. amikor elkezdtem vérezni, de az embrió még élt vagy onnantól, amikor a műtét volt, mert már üres volt a petezsák...

2015. okt. 2. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
En ha jol emlekszem mutet elott 2 nap barnazas es 1-2 nap verzes volt, de megis a mutettol szamitott 28. nap lett menzesz (napra pontosan amugy is 28 naposak a ciklusaim), bar a doki azt mondta 6 heten belul kell megjonnie es a verzesnek 10 napon belul el kell mulnia!
2015. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!