Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ezért történhetett ez a...

Ezért történhetett ez a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
egész terhességem alatt cipekedtem,hajoltam,mászkáltam nem szedtem az elején se gyogszert,3 hónapig hánytam öklendeztem, egyszer középidőben lázas voltam nagyon meg picit véreztem is egyszr csak,38 hétre iditották mert má nem táplálta méhlepény.és semmi baj nem ltt.bár nem várta senki rokonoktol hallgattam miét nem vetetem el,bár meg se születne tb.(anyosoméktol)barátnőmnek álomterhessége volt,soha ne volt hányingere se,elején magnéziumot folsavat is szedett,sokat pihent nem sétált sokat,semmit csak pihent,mindenki nagyon várta mi is,a családja is,és hirtelen fájdalmai lettek 23 hetesen meg kellett szülnie a halott babát pedig,még előtte napis mozgott,ultrahangon se láttak eddig semmi bajt.mindig mozgott,még vizsgálják mi okozta.engem egy dolog idegesitett.kis szörmók kutyája a kis lakásban,mindenhola szőre volt,lihegett,asztlra felment nyáladzott,és barátnőm mindig takaritotta a konyhában terhesen a kutyaszart és pisit,egyfolytában.mindig a padlóra kakilt nem volt alom.ez okozhatot fertőzést? a magzatra?
2015. okt. 6. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is két szoba kutyus mellett hordtam ki a terhességem,teljesen egészséges lett a kislányom.Szóval nem ez lehetett a baj.Második terhességem vetéléssel végződött,pedig ekkor már a kutyáim az udvaron voltak.Tehát a kutyáknak ehhez semmi köze.
2015. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Valószínűleg semmi köze a vetélésnek a kutyához, de az biztos, hogy aki ilyen körülmények közt tart kutyát, az inkább ne tartson. Igenis inkább ajándékozza el, talán a kutya hozzáértőbb gazdihoz kerül, mert így senkinek se lesz jó, legfőképp a születendő babának nem. Nehogy már a gyerek érdeke ellenére ragaszkodni kell egy állathoz, akkor is, ha mindenkinek rossz. Ha szar kutyatartó vagyok, inkább ismerjem be, és szabaduljak meg az állattól, mert a gyerek fontosabb. Majd mikor a neveletlen kutya megharapja, lepisili, akkor is ragaszkodni kell hozzá, mert a gyerek előtt a családba került? Nehogy már! Mondom ezt kutyaszerető emberként, és abban a tudatban, hogy egy kutya kezelhetetlensége a gazdája hozzá nem értéséből fakad.
2015. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!