Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy lehet a vetéléseket túlélni?

Hogy lehet a vetéléseket túlélni?

Figyelt kérdés
Volt 3 évvel ezelőtt egy 21 hetes vetélésem,most pedig egy 6 hetes. Most a doki igazábólsemmit nem látott mire bementünk, de a teszt azért pozitiv volt előtte...és mondta, hogy ez valóban egy terhesség volt... Nem tudom képesleszek e valaha elhinni, hogy ki tudok hordani egy gyereket ... Van már egy 4 évesem...de ezek után? Közben liszt és laktózérzékeny is lettem....Szóv0alkáosz:(
2015. okt. 22. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A kerdesedre valaszt nem tudok adni, csupan leirom az en esetemet. Elso terhessegem, aprilisben het nyolc hetesen missed ab lett. Biztosan tudod, mi milyen erzes vot, nem kell irjam. A tegnap voltam orvosnal, hat hetes terhes vagyok, volt szikholyag, pulzalas, jovo heten kell mennem, mert akkor kell halljuk is a dobogast. En sem tudok meg mindket szememmel orulni, mert nagyon felek. Talan akkor tesszuk magunkat tul nagyjabol, amikor a kezunkben tartjuk a babat. Talan, vagy nem tudom...en mindenesetre nagyon felek.Kitartast, erot, minden jot kivanok.
2015. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is minden jot.
2015. okt. 22. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom.

Igen, valóban nagyon nehéz ez sajnos. Egyszerűen az,aki nem élt át ilyet, el sem tudja képzelni, hogy milyen rossz érzés. De mindig pozitívan kell előre nézni. Újra! Muszáj hinned, hiszen szeretnéd, hogy megvalósuljon. És hidd el, meg is fog. Nagyon Sok Jót Kívánok! És kitartást!

2015. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Írhatnék pár szót privátban esetleg?
2015. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.Köszönöm
2015. okt. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!