Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek titkolni kell, ha...

Szerintetek titkolni kell, ha bármilyen okból megszakadt a terhességed?

Figyelt kérdés

Kinek beszélnél erről, kinek nem?

Miért vagy kell-e/lehet-e titkolni ezt? Saját gyerekeiteknek elmondanátok?


Anyukám 2 babát veszített el a tesóm és az én születésem között, mi erről mindig tudtunk a tesómmal kicsi korunk óta, tehát nem volt tabu ez a téma.



2015. nov. 12. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

én max kórelőzményként említeném dokinak, vagy a páromnak, max gyerekeimnek, ha azok nagyok


de másnak senkinek, hogy ne rajtam csámcsogjanak aztán, meg szánjanak esetleg.

2015. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

*nagy gyerek alatt fiatal felnőttet értek

(kisebb gyereket nem terhelnék ilyesmivel, az biztos)

2015. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kellene titkolni. Aki feldolgozta az tud róla beszélni. Gyerekkorom óta tudtuk hogy anya gyorsan szült minket könnyen és hogy volt 4-5 vetélése és 4 méhen kìvüli terhessége,ebből 2 szerencsére felszívódott,elvetélt magàtól,kettőnél meg a petevezetékei/ petefészkei bàntàk. Sosem volt titok. Plàne mikor terhes lettem. Aggódtam is rendesen, az első baba nekem is elment. De jobban féltem hogy méhen kìvüli lesz.

Tehàt nem kell titkolni,sajnos ez természetes. Minden màsodik nő elvetél egyszer. Nagyon rossz,de nem életre szóló tragédia.

2015. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam, hogy anyukámnak 11 vetélése volt előttem. 7 évig próbálkoztak, és csak a 3. inszemmel sikerültem. Én is elmondtam neki amikor volt egy vetélésem nemrég. A gyerekeimnek is el fogom mondani, joguk van tudni, hogy van egy nem megszületett testvérük. Anyukámon kívül a párom és egy barátom tudja. Másnak nem is mondanám el.
2015. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!