Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nagyon faj, mikor fogom tudni...

Nagyon faj, mikor fogom tudni feldolgozni?

Figyelt kérdés

3 napja vesztettem el a kislanyom,27 hetesen.A masik kislanyom nem reg lett 3 eves es nagyon varta mar a kishugit.Tegnap kerdezte hogy mikor szuletik mar meg?Mire azt valaszoltam hogy O mar egy angyalka.A kislanyom ezt mondta:Akkor karacsonykor majd eljon hozzank?Annyira osszeszorult a torkom,3 eves,meg nem erti ezt :(

Nem tudom elhinni,hogy pont velunk tortent ez.Vegtelenul szomoru vagyok :(


2016. márc. 15. 12:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon erős nők/anyukák vagytok, le a kalappal előttetek! Gondolkodunk a harmadik kisbabán, van már egy 4 éves csodálatos fiunk és egy 2 éves csodálatos lányunk...akik közösen naponta azért "nyúznak" minket, hogy adjunk nekik még egy testvért😊 egyébként is 3 gyermeket tervezünk a kapcsolatunk elejétől kezdve, szval nagyon hajlunk rá, hogy hamarosan elérkezik az idő. Ahogy olvastam ezeket a megrendítő történeteket, a szívem szorult össze, hogy a gyermekeink mennyire várják a kistesojukat, pedig még a pocakomban sincs, mit éreznének egy hasonló tragédia után. Remélem, elkerül minket!

Mindenkinek kitartást kívánok, a kérdezőnek pedig nagy boldogságot és egészséget a pici babához!

2017. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Szívből gratulálok a kislányodhoz!

Én a 13-as válaszoló vagyok, és nekem is sikerült azóta 2 kistestvért is adnom a lányomnak. Az ikreim januárban születtek meg, egy kisfiú és egy kislány. Spontán fogantak. Tudom, butaság, de néha arra gondolok, hogy az elvesztett kislányomat és az elvesztett bátyámat most egyszerre visszakaptam.

Persze a negyedik gyermekemet soha nem fogom felejteni, a kicsi sírja soha nem lesz elhanyagolva.

2017. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én végig bőgtem a kérdést és az összes választ! El sem tudom képzelni, micsoda fájdalom lehet ezeket megélni. Nagyon örülök, hogy többeteknél is jobbra fordultak a dolgok, gratulálok a gyermekekhez!
2017. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Éljen éljen éljen! Szívből gratulálok Nektek, minden jót kívánok!!!! Köszönöm, hogy megosztottad velünk a boldogságodat, és valóban igaz: az én lelkemnek is jól esik egy ilyen csodálatos jó hír, amely erőt ad nekem is. :-)))))
2017. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonjuk,mindenkinek kitartast es erot,akinek pedig mar bovult a csaladja annak oriasi gratula!
2017. máj. 3. 14:34
 26/27 anonim ***** válasza:
73%
16 os válaszoló vagyok :) nagyon nagy gratula a kis szivárványbabához :) a mi kis vigaszunk is megszületett július 31én :) ahogy mondani szoktam, az eső után mindig jön a napsütés. Persze az angyalbabáinkat sosem feledjük el :)
2017. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Köszömjük szépen,nagy gratula nektek is a kis bébihez😍
2017. dec. 16. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!