Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 4hetes (kb) terhes vagyok,20....

4hetes (kb) terhes vagyok,20. -áig nem tudok orvossal beszélni. Mitől vetélhetek el? Félek!

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok és a héten tudtam meg hogy jön a baby...magyar orvoshoz járom,viszont legutóbb vele nem tudtam beszélni majd csak 20.-án!Gyárban dolgozom ami elég hangos és hűvös is!3műszak stb...Az ilyen tényezők gátolhatják a fejlődését a picinek?:-/
2016. ápr. 9. 23:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szoktam görcsölni és ez is aggaszt!Nem tudom meddig dolgozhatok!A párom azt akarja hogy ameddig csak tudok/bírom!Félek még a gépek hatásaitól is mert folyamatosan feltölt,néha ráz is...meg én is ahogy megfogok dolgokat...
2016. ápr. 10. 00:03
 2/11 A kérdező kommentje:
(Gyárban gépkezelést is végzünk munkavégzés közben)
2016. ápr. 10. 00:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne emelj nehezet, öltözz rétegesen, pihenj amennyit tudsz, szedhetsz magnéziumot is.

A gépek zaját nem hallja még a baba, később is csak tompán fogja hallani. Víz alatt te is tompábbab hallassz, ő vízben növekedik.

Az, h a gépek ráznak nem a legjobb, bár nem akarok marhaságot mondani, nem tudom ez mennyire lehet hatással a babára.


És a legfontosabb: ne stresszelj!!!

Aztán ha voltál dokinál írj!!


Megkérdezhezem mióta késik?

2016. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a görcs jópár hétig természetes lesz de ha nagyon nagyon fáj vagy vérzel AZONNAL keress fel egy orvost, akkor ne várj a magyar dokidra!
2016. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igyál palástfű teát, segít megtartani a babát.

Ne stresszelj, ha egy baba jönni akar, az el nem megy, emelhetsz te amit akarsz. ;)

2016. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar maradni, meg fog. Ha nem, akkor meg mindegy, mit csinálsz. Ne emelj nehezet, ennyi.
2016. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Február 28.-án menstruáltam utoljára!Láttam a kis lényt mert voltam hüvelyi uh-on pár napja!Csak nem tudtam meg mást mert helyettes doki volt,nem magyar!
2016. ápr. 10. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már ott élsz, érdemes lenne megtanulni a nyelvet, különben nagyon rossz lesz a gyerekednek.
2016. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól mert ő nem tudja X ország nyelvét, a gyerekre ragadni fog a bölcsiben, oviban, suliban. Nem egy ilyet láttam. A gyerek jobban beszél, mint a szülő és teljesen jól élnek kint így is.


A másik pedig: lehet nem azért jár magyar dokihoz mert nem tudja a nyelvet, egyszerűen csak azért mert ha egyszer van lehetősége, miért ne?!

Éltem Angliában, megváltásnak tekintettem, ha magyarokat hallottam 😃

2016. ápr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező nem tudott két mondatot váltani az állapotáról a dokival, mert az nem magyar. Ez pontosan azt jelenti, hogy nem szórakozásból jár magyar orvoshoz, hanem mert nem tudja az adott nyelvet.


Emellett a gyerek hátránya nem abban jelenik meg, hogy nem beszél majd jól pl angolul. Nem kizárt, hogy szépen megtanul angolul. De hogy sosem lesz olyan jó tanuló, mint amilyen itthon, az anyanyelvén lenne, az biztos.


Másrészt anyanyelvet az anyától szokás elsajátítani, nem az óvodában. A bölcsődét hagyjuk, az a mosogatásért kapott fizetésből kigazdálkodhatatlan.

2016. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!