Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Segítség! 26. héten leállt a...

Segítség! 26. héten leállt a babám szíve, mivel első baba volt, megkellett szülnöm, azóta 3nap telt el, és a szülés utáni (bocsánat) vérzésem kezd el múlni, van valaki, aki ne adj Isten hasonlót élt át?

Figyelt kérdés
Meddig kell tartania és milyennek kell lennie? Kaptam gyógyszert, hogy ne induljon meg a tejem, lehet azért fog elmúlni? A hasam az fáj, mint menstruáláskor. De ez normális?

2016. ápr. 13. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ha ki akarod írni a fájdalmad, vagy kérdésed van.. esetleg sorstársakkal akarsz beszélgetni: bár nem szoktam ajánlani soha, de a FB-on van egy csoport: Angyalok szülei vagyunk. <3. Sajnos sokan vagyunk. Nekem 14 éves az Angyalkám, de van, akinek szintén a pocakban lett Angyalka a kicsije, vagy újszülöttként. Szeretettel - és nem örömmel:( - várunk. Őszinte részvétem:(
2016. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, én is tudom mit érzel, én a 35 héten veszítettem el a kisfiam tavaly júliusban és még mindig nagyon fáj és minden nap rá gondolok annak ellenére is, hogy már ujra terhes vagyok. én is az angyalok szülei csoportot akartam neked ajánlani. Sokkal jobb olyan emberekkel beszélgetni akik már átélték ezt. Kitartást neked és gyászold a kisbabád amíg jólesik.
2016. ápr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. Ha barmi kérdésed lenne,nyugodtan irj nekem privátot. Én szintén a 26.héten vesztettem el a kislanyomat 2 honappal ezelőtt. Csatlakozz fb az angyalok szülei vagy angyalok szülei vagyunk csoporhoz,ott szintén megtalalsz, es sokat segit a csoport a feldolgozasban.
2016. ápr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!