Ha vége menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a történetem, köszönöm előre is annak aki elolvassa és ír.

Tehát múlthéten szerdán kellett volna megjönnie de már előtte halvány pozit teszteltem. Utána elkezdtem barnázni. Voltam is orvosnál aki azt mondta hogy mèg nem lát terhességet mert még korai, csak 15 mm-es endometriumot. 2 hét múlva kéne vissza mennem hozzá. Ma reggel nagyon erős görcseim voltak és elkezdtem vérezni de nem darabos. A ma reggeli tesztem negatív lett. Szerintetek menjek majd vissza az orvoshoz hogy megnézze hogy nem maradt semmi? A másik kérdésem hogy sok helyen olvastam hogy ilyenkor darabos szokott lenni a vérzés, de nekem nem az. Ez gond lehet vagy előfordult így mással is? Őszínte leszek, nagyon félek az abortusztól... :(


2016. ápr. 25. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kémiai terhesség volt.Ha nincs hcg a szervezetedben,akkor már nincs ott semmi,ami miatt missed ab-ot kellene csinálni.
2016. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen csináltass a biztonság kedvéért UH-t. Valószínűleg nem kell műszeres befejezés, mert nagyon kicsi - vagy ahogy az első írja - kémiai terhesség volt. De ezt orvos döntse el. Jobbulást kívánok!
2016. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. ápr. 25. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :-( Menj el dokihoz hogy uh-n megnézzen, meg esetleg vérvételre küldjön, de valószínű ha a teszt negatív nem kell missed ab-ra menned.
2016. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz! Nekem sem volt darabos vagy görcsös a vérzésem, mégis kellett a műtét. Igaz, már 8 hetes volt. Neked valószínűleg nem kell majd. Ha nem teszteltél volna, észre sem vetted volna, hogy terhes vagy.
2016. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!