Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab miatt tegnap volt...

Missed ab miatt tegnap volt műtétem. Normális, hogy fáj az alhasam?

Figyelt kérdés

Kicsit szúr, görcsöl az alhasam, kicsit vérzek még, egyébként nem vagyok rosszul. Ez normális? Meddig fog még fájni a hasam? Kicsi terhesség volt még.


Az orvos azt mondta, hogy 2 hét múlva menjek ultrahangra, az altatóorvos pedig azt, hogy 6 hét múlva, ha nem jön meg a havi vérzés. Melyik lenne jobb?


Köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 30. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok orvos, de normális ésszel végiggondolva a dolgot, igen, normális, hogy műtét után fáj a hasad...

Hogy érted, hogy melyik lenne jobb? Ez nem jobb vagy nem jobb kérdése. Hat hét múlva várható a menzeszed és két hét múlva menj vissza ultrahangra, ha az orvos azt mondta.

2016. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja volt a műtétem, 8. héten. Persze, hogy fáj a hasad! Sőt, még fájni is fog néhány napig. A vérzés nálam elmúlt 2-3 nap múlva, nekem kb 3 hét múlva jött meg, de inkább a 4-6 hét a gyakoribb. A konrollra is rengeteg időpont az elfogadott: 2 héttől 6 hétig. Én a kistarcsai Flór Ferencben voltam, hiába mondta a doki a 6 hetet, csak 10 hétre kaptam időpontot az ambulanciára.... Nagyon halkan mondom, mert a többiek leszedik a fejem, hogy ha nincs panasz, akkor kb mindegy mikor mész vissza. Ha a kezelőorvosod 2 hetet mondott, akkor menj vissza 2 hét múlva. Szerintem addigra még a szövettan sem lesz meg, tehát majd mehetsz újra.
2016. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 barby1991 válasza:
Április 1 jèn volt missed ab mūtètem ... nekem utána 4 napig fàjt a hasam ami termèszetes volt mert huzodott a mèhem összefele .... Kontrollra pedig az első menstruáciò után kell vissza menni szòval 6 hèt a legjobb . Remèlem tudtam segiteni .
2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!