Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha baj van a babával, rendelle...

Vicky8682 kérdése:

Ha baj van a babával, rendellenesen fejlődik, a vetélés beindul magától?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok, az UH alapján 6 hetesnek számítok.

#missed ab #vetélés #rendellenes fejlődés
2016. máj. 19. 08:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Van mikor elhal az embrió de nem indul meg a vetélés, műszeres úton bejezik be, missed ab-nak hívják.
2016. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Van szívhang? Az előző ultrahangok szerint akkor még normál volt a fejlődés?
2016. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mi alapján vagy 9 hetes? Volt szívhang?

Nem minden esetben indul meg a vetélés, csak ha elhal a magzat, de akkor is lehet hogy csak hetekkel később.

A "rendellenesen fejlődik" elég sok mindent takarhat, akár végig is lehet így hordani egy terhességet, attól függ persze mi a gond.

2016. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Tegnapi kérdések között van a kérdező esete.

1-es

2016. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Menstruáció alapján vagyok 9 hetes. Március 13.-án volt az utolsó menstruációm első napja. Március 27.-én csináltam terhességi tesztet ami negatív lett. Április 7.-én kellett volna megjönnie, az április 11.-ei tesztem pozitív lett. Április 27.-ei UH.-án 14mm üres petezsákom volt, a május 17.-ei UH.-án 22mm petezsák, 7mm szikhólyag és embriócsomó volt látható életjelenség nélkül. Sajnos már felkészültem a legrosszabbra csak nehéz ezt a döntést meghozzni, ezért úgy döntöttem, hogy megvárom a június 6.-ai UH-át. A barátnőmnek is csak a 10. héten hallottak először szívhangot és nála minden rendben volt, már 1,5 éves a kislánya.
2016. máj. 19. 10:15
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha a petezsák alakja nem utal gondra, ha a terhesség nem fejlődik visszafele én is várnék!


Nekem 8. hétben sajnos felszívódott a szikhólyag. :(


A vetélés nem mindig indul be magától sajnos. Nekem "szerencsém" volt a maga nemében, nálam beindult, ahogy abbahagytam a progeszteron pótlást.

2016. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Babamama89 ***** válasza:
Nekem korahoz kepest kicsi embriot lattak lassu szivveressel es egy hetre ra felere osszement es nem volt szivhang. Semmi tunetem nem volt. Azota 3 nap eltelt. Mutetre keszulok mert a petezsak tul nagy es veszelyes lehet ha bent marad valami.
2016. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo mi lett vegul? Tudom mar honapok teltek el de nekem is hasonlo a problemam:(
2016. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sajnos a 12. Heti uh-an Mar alig latszott, elkezdett felszivodni, muvi befejezes left a vege sajnos!

A mutet utan 1 honappal megjott a menszeszem, a rakovetkezo Mar nem, megint babas vagyok 7 here's, de nem tudom meg sajnos, hogy mi a helyzet a babaval, angliaban elek es itt csak 12 hetnel van AZ elso uh es nem tudok hazamenni megnezetni. Varok es remenykedek, hogy Minden rendben!!! Remelem Te szerencsesebb leszel mint en AZ elsonel, ha nem ne keseredj el, jobb igy mintha beteg lenne kesobb! Nekem bevallt a taktika AZ ujraprobalkozasnal, kb 3 naponta legyetek egyutt paroddal a peteeres elotti es utani napon peldaul, de ne Minden nap! Sok sikert! Szurkolok!!!

2016. aug. 23. 18:07
 10/22 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy koszi, hogy irtal. Sajnalom nagyon de most gratulalok remelem minden remdben lesz. En is kulfoldon elek Hollandiaban es itt sem neznek meg elobb. Most 8 hetes vagyok de a meretek alapjan masfel hettel kisebb a babo es nincs szivhang. Abortusz tablettat akarnak adni de kertem beutalot a korhazba, hogy nezzen meg egy orvos mert most csak egy ultrahangos vizsgalt meg. A heten kiderul de en sem nagyon remenykedem! Minden jot kivanok neked!
2016. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!