Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélt már el valaki gyógyteát...

Vetélt már el valaki gyógyteátol? Orbácfű teát ittam, akkor még nem tudtam, h terhes vagyok

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az orbáncfű tea kifejezetten tilos terhesen, mert vetélést okozhat. Persze, konkrét esetet még nem hallottam.

Ha nagyon korai terhességben ittad, és azóta sem vetéltél el, akkor szerintem már minden rendben lesz.

A gyógyteák nem mindegyike tilos, sőt, van, ami jót tesz. A palástfű tea pl segíti a terhesség megtartását, elősegíti a progeszteron termelődést. Már az ovutól érdemes inni, a 12. hétig.

2016. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 8hetes voltam mikor ittam. Nem vettem észre, h bármi baj lett volna tőle. .természetesen már nem iszom..
2016. jún. 2. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!