Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Meddig tart? Kedden volt...

Tomariann37 kérdése:

Meddig tart? Kedden volt missed abom :- (. Görcsölgetek, vérzek még. Ez a vérzés meddig tart? Mikortól lehet újra szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
Az orvosom 6 hét múlvára rendelt vissza kontrollra. De a szexről nem tett említést.
2016. szept. 2. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hétig érdemes várni.Majd ha az orvos megnéz eldönti,hogy onnantól mehet e a dolog.
2016. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a vérzés műtét utántól meddig tart?
2016. szept. 3. 03:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírom nekem mit mondott a doki: műtét után elég tág ami belefér. Az is belefér h vérzel az is ha nem. Az is normális ha vérzel és elmúlik majd ismét pár nap vérzés ..stb. Erre az időre 3 hetet mondott. Ami nem fér bele: 38 fölötti láz, darabos vérzés, erős görcs. Remelem neked ilyen nincs. Kitartást és sok erőt a településhez! Szexre nekem 4 hetet mondott. De az orgazmus nem árt, szóval egyéb módon lehet együtt lenni csak maga a közösülés a tilos.
2016. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kittyke777 válasza:
Nekem is pont igy volt egyik nap vereztem aztan masik nap nem aztan megint elojott aztan 3 napig nem es utana megint, aztan kb a 2. het korul megszunt, egyebkent ha voltal korhazban a kibocsajton kell irja hogy meddig nem lehet szex. Nekem 4 hetet irt de 3 het es 4 nap utan voltunk eloszor egyutt es nem tortent baj :) azert aki tudja varja ki azt a 4 hetet :) nekem is 6 het mulva kell menni kontrollba, most tartok az 5. het elejen szoval jovohet utan tobbet tudok majd arrol mikor lehet ujra probalkozni de mi szeretnenk azert a 3 honapot kivarni
2016. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!