Szerintetek ez vetélés?

Figyelt kérdés
08.29-én voltam elsőnek uh-n akkor 7-8 mm petezsákot láttak csak. Majd szombaton elkezdtem vérezni bementem az ügyeletre ott 10 mm petezsákot láttak csak. Embryo egyértelműen nem ábrázolódik. Vasárnap barnáztam is estére ismét vérzés ami most is tart. Vérzéscsökkentőt kaptam. Doki anyit mondott várnunk kell. Szerdán megyek újra uh-ra. Nem sok jót mondott az orvos. Volt valaki így?
2016. szept. 5. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó menstruációd?

Ha a terhesség kora 5-6 hét, akkor semmi gond. Persze a vérzés nagyon nem jó jel, de sokaknak van.

Ha korábbi a baba, akkor nem jó, ha nincs embrió, csak petezsák. Akkor valószínűleg missed ab lesz belőle.

Még ne add fel, sajnos, tényleg várni kell. Ha egy hét alatt sem változik semmi, akkor sajnálom :((

2016. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!