Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után ti figyeltétek a...

Kittyke777 kérdése:

Vetélés után ti figyeltétek a méhszájatok állapotát?

Figyelt kérdés
Nekem 4 hete múlt szombaton hogy elvetéltem s kb 1 hete nézegetem s azóta folyamatosan magasan van és úgy érzem hogy nem teljesen zárt, a vetélésem előtt (terhesség alatt nem nézegettem) teljesen zárt volt . Lehetséges hogy akinek volt már vetélés vagy szülése soha nem zárul úgy össze a méhszáj, mint azelőtt ? Ez természetes vagy kellene aggódjak ? eddigre már a méhszájam úgy gondolom le kellett volna ereszkedjen...

2016. szept. 20. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem nézegettem. Azt nem tudom hogy vetélés után mennyire lesz zárt, második terhességemkor az orvos mondta UH közben hogy aki már szült annak soha nem záródik már úgy mint annak aki nem szült. De ő mm-ekről beszélt, nem hiszem hogy azt kézzel érezni lehetne.

Én nem piszkálnám tovább a dolgot, hanem megkérdezném a dokit, ha már aggódsz.

2016. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszi, meg is fogom csak meg van egy jo masfel het vagy ketto is amig vissza kell menjek felulvizsgalatra
2016. szept. 20. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj,de miért "piszkálod" Magad?!Nekem soha nem jutott eszembe,bár 3 terhességet csináltam végig(szülés után se vizsgálgattam magam).Az én leleteim-a 1. és 2. szülés után is-maximálisan zárt méhszáj.A 33. hétig ez volt a kis könyvemben:CX 3000.Ez tökéletesen zárt méhszájat jelent.

Az,hogy Te mit gondolsz,egy dolog.Az,hogy mi a természet rendje,egy másik.Az orvosodat kérdezd,Ő nem "úgy gondolja" majd,hanem tudja!Mielőbbi babavárást,sikeres terhességet kívánok!

2016. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom, es azért "piszkalom" magam mert a pete eresben a mehszaj allapota egy jo tampontot adhat, amig nem terveztunk babat soha nem nyultam fel oda de mikor utana olvastam a dolgoknak ezt irtak hogy tobbek kozott a reggeli homerseklet mellett ezt is kell figyelni, meg azt is hogy magasan vagy alacsonyan van e hogy kemeny vagy puha es a huvely valadek allagat is. ebbol lehet megalliptani a pete erest :) Hidd el nem elvezem en se hogy fel kell nyuljak de ha ez kell ahhoz h gyerekem legyen barmit megteszek
2016. szept. 20. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. vagyok.Nem bántásból írtam!De 4 héttel egy vetélés után NEM kellene,hogy vizsgálgasd Magad!Menj el dokihoz-ha van,a magánhoz-és kérj tanácsot,segítséget!Ne találgass!Maximálisan a jó szándék vezérelt!Nem akartalak se megsérteni,se megbántani!
2016. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Már miért kéne felnyúlkálnod ahhoz, hogy gyereked legyen? Értem én, hogy megviselt a vetélés, és hogy aggódsz az egészségedért, de szerintem fejezd be ezt a hozzáállást sürgősen, mert több szempontból sem tesz jót.

- Fizikailag: nem hiszem, hogy a napi szintű méhszáj-tapogatás bármiben is előrevinne, de legalább adsz magadnak esélyt egy fertőzésre (főleg, ha valóban nem zárt teljesen). Ha aggódsz, menj orvoshoz.

- Nők milliói esnek naponta teherbe úgy, hogy nem tapizzák a belső szerveiket. Hidd el, nincs rá szükség.

- Ha idegileg ennyire kikészíted magad, hogy biztosra akarsz menni, csak rosszabb lesz. Ne görcsölj rá, mert rámehet a kapcsolatod is. Nem egy ilyet hallottam már, hogy a nő bekattant, a napi hőmérőzés, hüvelyváladék-elemezgetés, szex után gyertyaállásozás, órára pontosan kijelölt szeretkezés után a férjnek már fel se állt, mert annyira kiölt ez a görcsölés minden meghittséget a szexuális életükből. Lazíts, élvezd, ne görcsölj, mert ebbe szó szerint bele lehet dilizni.


Nem tudom, mióta próbálkoztok, de csak akkor van min aggódni, ha ez években mérhető, de akkor meg nem a házi módszerekkel kell már foglalkozni, hanem irány egy alapos kivizsgálás!

2016. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2. valaszolo nem sertodtem meg es igazat is adok neked :)
2016. szept. 22. 08:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem probalkozunk evek ota sot 3. probalkozasra ossze is jott, es nem gorcsolok ra a dologra de ezt olvastam tobb helyen a neten hogy ezeket kell figyelni ha ismeritek a ciklus. hu oldalt ott alapbol ott vannak ezek a reszek a diagrammnal es be kell irni a napi ho melle, persze en unom naponta nezegetni, nem is neztem soha naponta csak heti 3x es mindig kezet es fertotlenitek es nincsenek nagy kormeim szoval a fertozestol nem felek, viszont a baba dolgot nem akarjuk a veletlenre bizni, mert sokan azert nem esnek teherbe rogton mert egyszeruen nem a jo idopontban probalkoznak. En csak a pocaklako bekoltozesenek az eselyet novelem azzal ha tudom hogy mikor van esely ra....mi nok nem vagyunk mindig termekenyek, egy honapban csak 24 ora, szerencseseknel talan 48 es ennyi, es ha akkor nem jon ossze varhatunk egy ujabb honapot... en csak nem akarok "veletlenul" teherbe esni .
2016. szept. 22. 12:34
 9/12 A kérdező kommentje:
* Kezet mosok
2016. szept. 22. 12:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el, így sem tuti a dolog. Különben nem lennének olyan esetek, mind a tesómé is, aki menstruáció kezdete után 5 nappal fogant. Ha mindent bevetsz, akkor sem lesz tuti, viszont stresszes leszel, tönkreteszed a szex meghittségét, és a hozzáállásod miatt minden sikertelen hónapot a saját kudarcodként fogsz megélni.


Persze úgy csináljátok, ahogy akarjátok, csak annyi nőt látok fórumokon, akik teljesen belelovallják magukat, aztán csodálkoznak, hogy a párjuknak a végén alig áll fel, mert nem megy nekik parancsra, mint a gép.

2016. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!