Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Volt egy spontán vetélésem, amire kaptam ergam cseppet meg még valamilyen tablettát.

Ennek hatására a vérzés fokozatosan megszűnt. Ma elmentem kontrollra a dokihoz és elújságoltam neki, hogy megszűnt a vérzés, mire elkönyvelte, hogy a vetélés kompletten lezajlott, semmi más teendő nincs, ezeket a gyógyszereket se szedjem tovább. Ma nem vizsgált meg, csak tegnapelőtt.


Erre hazajövök és akkor látom, hogy azért van még vérezgetés, nem erős, de van.

Szedjem akkor tovább ezeket, amíg meg nem szűnik teljesen??


2016. okt. 5. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem ketszer is volt vetelesem es egyik utan sem kellett semmit szednem. A spontan utan sem. A verzes mindketto utan igy volt, mint neked, hogy fokozatosan csokkent, majd elallt, de az elso mensiig meg volt, hogy visszatert. Pl amikor ujra elkezdtem edzeni, futni, akkor minden alkalommal volt pecsetelo verzesem. Pedig semmi gond nem volt, tobbszor is uh-ztak, mentem visszadokihoz es mondta, hogy ez normalis.

Esetleg hivd fel holnap az orvosodat, kerdezd meg tole, de szerintem ez a folyamat csepp nelkul is lezajlik.

2016. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uh-n lehet látni, hogy rendben lezajlott -e a vetélés, kitisztult -e a méhed.

Ha igen, akkor a verezgetes még sokáig normális. Nekem műszeres befejezés volt, utána pár nap vérzés, majd semmi, aztán két hét múlva újra pár nap vérzés.

A mensi 30 nappal a műtét után jött meg először.

Hívd fel azért a dokit.

2016. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!