Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Párom 21, 3 éve vagyunk együtt. Rendszeresen védekeztünk, de mégis teherbe estem.

A nyáron érettségiztem le, de szakmát akartam szerezni.

Nagyon félek, hogy mi lesz most velünk. Nem akarom elvetetni! Nem támogatom az abortuszt, de egy baba túl nagy felelősség lenne. Tudom, hogy képes lennél felnevelni, de 18 évesen nem akarok anyukásat játszani. Szerintetek mit tegyek? Mi lenne a legjobb a babának? Örökbeadni esetleg tartsam meg, es gondoskodjak róla?


2016. aug. 2. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Megszültem és utána érettségiztem le, majd mentem főiskolára. Azóta is együtt vagyunk és lettek tesók is. Ennek már több, mint húsz éve.
2016. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban beszélj szüleiddel és a pároddal. Menj el orvoshoz hogy minél hamarabb megtudod hány hetes vagy méhen belül van e stb... Ha nem akarsz abortuszra menni de még nem állsz készen az anyaságra akkor inkább válaszd az örökbe adás. Ne kényszeríts magadra olyat amire nem érzed magadat elég felnőttnek... Most érettségiztél nincs szakmád nincs munkád nincs pénzed? Egyáltalán miből tudnád fel nevelni? Tehát ha tényleg nem mész abortuszra akkor örökbe adás
2016. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te nem anyukásat fogsz járszani,hanem anya leszel!

És ez a nagy különbség!

Mérlegelj,ha csak anyukás játéknak gondoltad,akkor ne vágj bele, mert minden lesz ez az időszak,csak játék nem!

2016. aug. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés, és tanácsot igazán senki nem tud adni, én csak azt mondom, amit én tennék. Én megszülném, megtartanám, felnevelném. Természetesen csak ha a családod támogat anyagilag, lelkileg. Nekem szerencsém van, jó anyagi háttér, gondos szülők, mindenkinek ezt kívánom. Az én szüleim nem engedték volna el az unokát, főleg, hogy egyedüli gyerek vagyok. Te tudod, hogy mennyire támogatnának, mennyire állnának melletted. Mindenképpen beszélj velük és a pároddal. Remélem jól fogsz dönteni. Sok sikert!!! Minden jót kívánok! :)
2016. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párod, Családod tud támogatni anyagilag + segíteni a kicsi felnevelésében (nem csak pénzben pl.: felügyelet)? Mivel ismeretlen helyzet előtt állsz nem csoda, hogy meg vagy ilyedve. Huszon - harminc éves anyák is meg szoktak ijedni. Első gyerek, persze, hogy még minden új. Ha közösen össze tudtok fogni, kialakul minden. Attól hogy fiatalon leszel anya, még nyugodtan "élhetsz". Szerezhetsz szakmát, mehetsz főiskolára, utazhatsz, amit akarsz.
2016. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örökbeadás
2016. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!